Q2 PI | Audi Türkiye
Audi Q2 Önden Görünüm

Q2

Dinamik tasarım,
Sıradışı eğlence.
Yeni Audi Q2.

Yakıt tüketimi, ortalama¹: 6.5–6.0 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonları¹: 149-137 g/km

Şehre yönelik SUV, etkileyici, güçlü tasarım, geniş bir dizi bilgi eğlence seçeneği ve dinamik süspansiyon teknolojisi sunar. Yenilikçi direksiyon ve isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı² gibi öne çıkan unsurlar, sadece şehirde değil, direksiyonda da rahatlığı ve muazzam bir eğlenceyi garanti eder.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q2-my2021-1257.jpg
1920x1080-audi-q2-my2021-1257.jpg
 • Audi Q2 ilerici tasarımı ile şehre yönelik etkileyici bir SUV'dur. Yeni ön ve arka tamponlar, C sütunu üzerinde ikonik kanat ve opsiyonel Matrix LED farlar optik olarak öne çıkan unsurlardır.

 • Daha fazlası için üretildi: Yeni Audi Q2.

 • Yeni Audi Q2 tasarımı: Çarpıcı derecede güçlü bir karakter.

 • Audi connect³ ile yeni bağlantıları keşfedin. Günlük.

 • Audi kayak ve bagaj kutusu ile tüm planlarınız için daha fazla alan.

 • Matrix LED farlar, Audi Q2'nizin yol için hassas ve yüksek çözünürlüklü aydınlatma sağlamasına olanak tanır.

 • Standart olarak yenilikçi direksiyon ve isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı² sayesinde mükemmel eğlenceli bir sürüş ve sürüş kolaylığı garanti edilir.

 • Audi Q2'nin çarpıcı arka kısmı, kendine özgü tamponlar ve tavan kenarı spoyleri ile kendini gösterir.

 • Geniş tasarlanmış hava girişleri daha da anlamlı görünür, sekizgen Audi Singleframe eskisinden biraz daha alçaktır, bu da ön bölümün daha geniş görünmesini sağlar.

 • Opsiyonel Audi sanal kokpit ve 3 kollu tasarıma sahip çok fonksiyonlu tiptronik kulakçıklı spor kontur deri direksiyon simidi, tam kontrol ve kokpite genel bir bakış sağlar.

 • Günlük kullanım için yeterli alan: Katlanmış arka koltuk sırt kısımlarıyla bagaj bölmesi hacmi 1.050 litredir.

 • Spor koltuklar, kontrast renkte kaya grisi dikişlere sahip ön kısım ve sırtlıklardaki S-kabartması sportif karakteri vurgular.

 • Platin gri mat dekoratif elementler, vurgu ve bireysel bir görünüm sağlar. Çekiş türüne bağlı olarak, Audi halkalı veya quattro harfli çeşitlerde yan etekler için set. Burada Audi halkalı model gösterilmiştir.

 • Mat siyah yan ayna muhafazaları, opsiyonel mat siyah stil paketinin öne çıkan bir özelliğidir.

 • Audi sanal kokpit, önemli bilgileri tam olarak sürücünün görüş alanında sunar.

Kendine özgü SUV

Şaşırtıcı derecede ilgi çekici: Yeni ön ve arka tampon tasarımı ve ve dinamik, alışılmadık gövde hatları yeni Audi Q2'ye güçlü bir görünüm kazandırır. Yeni tekerlek tasarımları ve dış renkler ile birlikte Advanced ve S line donanımlar, her yeni Audi Q2'ye tamamen kendine has kişisel bir görünüm sunar.

Audi Q2 Audi sanal kokpit

Yeni bağlantıları keşfedin. Her gün.

Audi sanal kokpit ilgili bilgileri esnek şekilde gerektiği gibi görüntüleyen yenilikçi, bütünüyle dijital bir gösterge panelidir. 12.3 inç'lik ekran yüksek çözünürlüğe sahiptir. Ekran, hızı, motor hızını, haritaları, Audi connect hizmetlerini³, radyo ve medya bilgilerini ve bunun yanı sıra daha pek çok şeyi gösterecek şekilde sürücünün ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Eğlenceli sürüş

Yeni Audi Q2, güçlü sürüşü ve yenilikçi teknolojileri sayesinde direksiyon başında olağanüstü eğlenceyi garanti eder: Standart olarak sunulan yenilikçi direksiyon, direksiyon açısına ve hıza bağlı direksiyon yardımını temel alan değişken direksiyon oranı sayesinde etkileyici sürüş özellikleri sunar. Adaptif amortisörlere sahip süspansiyon, elektronik amortisör kontrolü sayesinde farklı sürüş durumlarına uyum sağlar.

Audi Q2 sürüşü
Audi Q2 üstten görünüm

Daha fazla güvenlik ve sürüş kolaylığı için

Adaptif sürüş asistanı² ilk kez yeni Audi Q2 için bir opsiyon olarak mevcuttur. Bu özellik, aktif şerit yardımcısı ile uyarlanabilir hız sabitleme sisteminin işlevselliğini birleştirmektedir. Sürücünün hızlanmasına, fren yapmasına, hızını korumasına ve şerit içinde kalmasına yardımcı olur.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre yeni bir Audi Q2 yaratmak için farklı gövde rengi seçenekleri ve jantları kombine edin.
N6N6_U47_Pyramid_AU32x_Q2_001_03.jpg
Turbo mavisi Turbo mavisi
Metalik Tango kırmızısı Metalik Tango kırmızısı
Sedefli Daytona gri Sedefli Daytona gri
Metalik elma yeşili Metalik elma yeşili
Ibis beyazı Ibis beyazı
17 inç alaşım jantlar, 5 V kollu tasarım 17 inç alaşım jantlar, 5 V kollu tasarım
17 inç alaşım jantlar, 5 kollu yıldız tasarım 17 inç alaşım jantlar, 5 kollu yıldız tasarım
18 inç alaşım jantlar, 5 Y kollu tasarım 18 inç alaşım jantlar, 5 Y kollu tasarım
19 inç alaşım jantlar, 5 çift kollu kenar tasarımlı Audi Sport, mat titanyum grisi, çok parlak 19 inç alaşım jantlar, 5 çift kollu kenar tasarımlı Audi Sport, mat titanyum grisi, çok parlak
5 kollu trapez tasarımında 19" alaşım jantlı Audi Sport, mat titanyum grisi, parlak 5 kollu trapez tasarımında 19" alaşım jantlı Audi Sport, mat titanyum grisi, parlak

Kişiye özel ve sportif

Opsiyonel ortam aydınlatma artı paketi yeni Audi Q2'deki renk şemasını tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlar. LED teknolojisine sahip yansımasız aydınlatma, özellikle uyumlu ve tek tip bir ışık oluşturur. Siyah Fine Napa deri spor koltuklar ile S line iç görünümüne sahip aracın iç kısmı etkileyici ve tutarlı biçimde sportifliğe odaklanmıştır.

Not: Bu ortam aydınlatması animasyonu ile Audi Q2’nin özel bir atmosfere sahip iç mekanını deneyimleyin.

Audi Q2'nin kokpitten görünümü
Spor koltuklu Audi Q2

Spor koltuklar, kontrast kaya grisi dikişlere sahip ön kısım ve sırtlıklardaki S-kabartması sportif karakteri vurgular.

İç kısmına göz atın

Pratik ve ferah

Bagaj bölmesi 405 litredir, arka koltukların sırt kısımları katlandığında 1.050 litreye kadar genişler. Audi talep üzerine depolama ve bagaj bölmesi paketi ve elektrikle açılıp kapanan bir bagaj kapağı sunacaktır.

Not: Bu arka koltuk animasyonu ile Audi Q2'nin geniş depolama alanını deneyimleyin.

Audi Q2 koltuk animasyonu
Audi exclusive özellikli Audi Q2

Audi exclusive

Kişiliğinizle uyumlu bireysel bir araç: Audi exclusive⁴ yeni Audi Q2 için geniş bir yelpazede konfigürasyon opsiyonları, örneğin Audi exclusive⁴'e özel sedef görünümlü kum beji veya sedef görünümlü merlin boya kaplaması sunar.

Yeni Audi Q2'ye bir kez daha göz atın

Audi Q2'nin panoramik görünümü
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
4
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.