1300x551_DSC7856.jpg

Audi Q2 ile #iskandinavya'da keşif.

Audi Q2, daha fazla esneklik ve bireysellik adına renklerle ve tasarım ögeleriyle oynamayı sever. C sütunu kanadı kontrast renktedir ve beş farklı tonda alınabilir. Bu seçenek, örneğin yeni sunulan Kuantim Grisi renk seçeneğinin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

750x419_AQ2_161022_HiRes_f_LOVED_OT.jpg
Hem içeride hem dışarıda sunulan değer. Enerji santralleri ve estetik. İsveç'in başkentinin Södermalm bölgesindeki elektrik santrali, bu ikisinin birlikte var olabileceğinin kanıtıdır. Grafiti, özel bir betondan yapılan kırmızı cepheyi süsleyen tek şey değildir: Sanatçı Mikael Pauli'nin eseri yeşil bronz kapılar da kendini göstermektedir. Bu bina 1992'de, kayıtlı, eski Katarina santrallerine eklendi. Norma başkaldıran büyüleyici bir dış tasarım. Audi Q2 kendi standartlarını belirliyor: Yeni sunulan bir model olan bu etkileyici araç konsepti, pek çok yenilikçi teknoloji; yeni, etkileyici bir tasarım dili ve eğlenceli bir sürüş şekliyle ortaya çıkıyor.
750x410_AQ2_161017_HiRes_f_LOVED_OT.jpg
Alışılmışın dışında. Yeni Audi Q2 uyum sağlamaya çalışmıyor: Kendi standartlarını belirliyor. Kopenhag'daki Central Hotel & Café ile bu ortak noktaya sahip. #smallesthotel etiketi otelin cazibesinin hakkını vermiyor. Kompakt bir zemin planı otomatik olarak vaz geçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Doğru fikirlere sahip olduğunuz ve ayrıntılara dikkat ettiğiniz sürece. Danimarka'nın başkentinde, Vesterbro'da, küçük binanın en üst katında bu, etkileyici bir şekilde deneyimlenebilir. Az çok havalı, şık veya Danimarkalıların dediği gibi "hyggelig" - ya da sadece: #untaggable.
750x410_AQ2_161020_HiRes_f_LOVED_39L_v1_280.jpg
Liderlik bayrağı elinde. Kopenhag'ın kuzey batısında bulunan Superkilen parkı, farklı kültürel etkileri, bir mimari, tasarım ve peyzaj kombinasyonunda bir araya getiriyor. Audi Q2 şüphesiz daimî enstallasyonlara ait bir obje değil fakat yine de bu çerçeveye uyuyor. Tasarımı da bir dizi farklı etkiyi bir araya getiriyor. SUV'un yerden yüksekliği, bir spor otomobilin kısa çıkıntıları ve bir coupé'nin tavan çizgisiyle buluşuyor. İlerici tasarımı ve yüksek işlevselliği ikna edicidir. Ön kısımdaki geniş hava menfezleri ve tek çerçeveli ızgaranın yüksek konumu güçlü bir görünüm sağlıyor. Çokgen tasarım dili, C sütunundaki kontrast renkli kanat ve hafifçe eğimlenen tavan, karakterin ve bireyselliğin altını çizerken, karter koruma optikli difüzör ve vurgulanmış tekerlek boşluk kemerleri yeni modele sağlam bir görüm kazandırır.