RS Q3 Sportback > Q3 > Audi Türkiye
Audi RS Q3 Sportback seitliche Heckansicht

Fazladan yol kat etmek için iyi bir sebep.

Tipik RS ye özgü öğeler, kompakt SUV-coupé crossover ın genel atletik tasarımına katkıda bulunur. Performans bir tavırdır.

Ortalama yakıt tüketimi¹: 9,0–8,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonu¹: 206–201 g/km.

Rakamlarla RS Q3 Sportback²

Güç çıkışı

294

kW

Hızlanma (0–100 km/s)

4.5

s

Maksimum tork

480

Nm

Ortalama yakıt tüketimi¹: 9,0–8,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonu¹: 206–201 g/km.

Bir kadın ile Audi RS Q3 Sportback yan ön görünüm

Veriler ve rakamlar

Saniyede daha fazla momentum

Beş silindirli ve RS spor süspansiyonlu efsanevi 2.5 litrelik TFSI motor (ortalama yakıt tüketimi¹,²: 9,0–8,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹,²: 206–201 g/km) her virajı sansasyonel hale getirir. Kesin bir rota belirlemek ve sürüş konforunu artırmak için RS Q3 Sportback², ayarlanmış kademeli direksiyon ile donatılmıştır. Ayrıca, Audi drive select ile isteğe bağlı uyarlanabilir süspansiyon, sürüş dinamiklerini ve stabiliteyi artırır. Siyah veya isteğe bağlı olarak kırmızı fren kaliperli RS çelik fren sistemi, antrasit gri, kırmızı veya mavi fren kaliperli isteğe bağlı RS seramik fren sisteminde olduğu gibi durma gücü sağlar.

Tango kırmızı RS Q3 Sportback in dinamik yandan görünümü

Zarif ve sportif

Düz eğimli tavan çizgisine sahip coupé benzeri siluet, Audi RS Q3 Sportback in karakteristik özelliğidir.

Ödün vermeyen – iç mekanda da

Her detayındaki dinamik görünüm ile, Audi RS Q3 Sportback²’in iç kısmı da dış kısmı kadar etkileyicidir. 3 kollu, alt tarafı düzleştirilmiş, çok fonksiyon plus özellikli, kulakçıklı, spor deri direksiyon ile alüminyum Race, antrasit, piyano siyahı görünümlü, siyah veya karbon fitilli döşemelerden opsiyonel petek desenli, entegre koltuk başlıklı ve koltuk arkalıklarında RS kabartmalı Fine Napa deriden ön RS spor koltuklara dek. Arzu ederseniz, tasarımsal vurgular ekleyen, kırmızı veya mavi, opsiyonel RS tasarım paketleri ile sportifliği daha da arttırabilirsiniz.

Audi RS Q3 Sportback iç mekanı

Hareket esnekliği

En fazla beş kişinin sığabileceği bir kapasiteye sahiptir. Arka koltuk sırası 150 mm’ye dek öne ve arkaya doğru hareket ettirilebilir ve koltuk açısı yedi aşamada ayarlanabilir. Büyük eşyaları taşırken, 530 litrelik bagaj boşluğunu 1.400 litreye çıkarmak için koltuk arkalıklarını katlayın.

Audi RS Q3 Sportback in arka görünümü

Daha özgün. Audi exclusive³ ile

Seçilen dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive³ renk seçenekleri ile, Audi RS Q3 Sportback³’inizi ilham verici özel yapım bir otomobile çevirin ve geniş bir yelpazeye sahip renklerin arasından seçim yapın. Örneğin, Audi exclusive Kadife Menekşe rengiyle.

Audi exclusive kadife menekşe renginde RS Q3 Sportback in yandan görünümü
1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Ortalama yakıt tüketimi¹: 9,0–8,8 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu¹: 206–201 g/km. Aralıklarda verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine göre değişiklik gösterebilir.
3
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.