Audi Q3 Sportback | Audi Türkiye
Audi Q3 Sportback

Q3 Sportback

Dışa dönük SUV coupé.
Audi Q3 Sportback.

Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,3-6,6 l/100 km
ortalama CO₂ emisyonları¹: 165-150 g/km

Audi Q3 Sportback bir coupé’nin estetiği ve duygusal çekiciliğini bir SUV’nin gücü ve işlevselliği ile birleştiriyor. Farklı bilgi-eğlence sistemi özelliklerinin yanı sıra kapsamlı standart donanımlar direksiyon başında sınırsız eğlence sunuyor.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q3-sportback-side-view-my2021-191005_1.jpg
1920x1080-audi-q3-sportback-side-view-my2021-191005_1.jpg
  • Audi is expanding its model range to include a compact SUV in coupé form: the Audi Q3 Sportback.

  • The black Singleframe grille has a threedimension design and accents the sporty front.

  • Powerful engines with TDI or TFSI technology (Fuel consumption combined¹: 7.5–4.5 l/100 km; CO₂ emissions combined¹: 172–119 g/km) ensure plenty of fun at the wheel.

  • The low roof line flows over the slightly inclined D-pillars, culminating in a roof edge spoiler.

  • With the luggage compartment tray² and the foldable luggage compartment box², you can safely stow smaller items.

  • The optional ambient lighting package plus makes for pleasant lighting in the interior. You can order the package as individual equipment or as part of the optional interior design selection equipment line.

  • Experience full-size class digitalisation in the Audi Q3 Sportback.

  • The 15 high-performance loudspeakers of the optional Bang & Olufsen 3D Premium Sound System ensure you’ll experience surround sound like at a live concert.

  • The Audi Q3 Sportback is equipped with numerous driver assist systems³ that support you in everyday traffic.

Dijital kokpit

Standart donanım, 10,25 inçlik bir dijital gösterge grubunu içerir. Ayrıca, size ilgili araç bilgilerini sağlayan, keskin animasyonlu 12,3 inç HD ekrana sahip Audi sanal kokpit plus seçeneğine de sahipsiniz. MMI navigasyon plus'ı isteğe bağlı MMI bilgi-eğlence sisteminin en üst versiyonu olan MMI touch ile orta konsoldaki 10,1 inç ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz. Çeşitli arayüzler ve bağlantı noktaları sayesinde, mobil cihazlarınızı⁴ araca bağlayabilirsiniz. Audi connect⁵'in geniş hizmet yelpazesinin keyfini çıkarın.

Cockpit Audi Q3 Sportback
Bang & Olufsen hakkında daha fazlası

Direksiyon başında eğlence standart geliyor

Audi Q3 Sportback yolda dinamik performansı güçlendiren farklı teknolojilerle donatıldı: Spor süspansiyonlar güçlü tutunma sağlar. İlerici direksiyon örneğin rüzgarlı yollarda veya dönüş yaparken doğrudan direksiyon karakteristikleri sunar. Aracın özelliklerini etkileyen altı farklı moddan birini seçmek için isteğe bağlı Audi drive select dinamik sürüş sistemini talep edin. Bu sistem sadece motor ve şanzıman ayarlarını etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda elektronik olarak ayarlanabilir amortisörler ve elektronik direksiyon asistanı da sunuyor. Motor olarak ise (Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,3-6,6 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 165–150 g/km) Audi’nin 1,5 litre TFSI benzinli motoru 110 kW (150 hp) güç sağlıyor.

Dynamic side view Audi Q3 Sportback
Sürücü asistan sistemler hakkında daha fazla bilgi
360 derece görünüm

İç tasarım: Tasarıma ortak olun

İsteğe bağlı design selection iç görünüm gibi farklı iç tasarım paketlerinden birini seçin. Buna önde spor koltuklar, ortam aydınlatma paketi plus ve koyu renkli alüminyum iç şeritler dahil. İsteğe bağlı S line iç görünüm paketine S amblemli spor koltuklar, delikli deri kaplı direksiyon simidi tutacakları ve vites kolu ile paslanmaz çelik pedallar ve ayak dayama yerleri ile çok fonksiyon plus özellikli 3 kollu deri direksiyon simidi dahildir.

Interior with ambient light Audi Q3 Sportback

Değişken ve pratik

Arka koltuk plus üç kişi için yeterli alanı sağlarken 130 mm öne veya arkaya yatabilir; ayrıca üçe katlanabilen koltuk arkalıklarının eğim açıları yedi aşamalı olarak ayarlanabilir. Bagaj bölmesi 410 ila 1280 litre hacim sunar ve isteğe bağlı konfor anahtar ile elektrikli bagaj kapısını ayağınızı uzatarak kolayca açabilirsiniz.

Rear view Audi Q3 Sportback
Orijinal Audi Aksesuarları hakkında ayrıntılı bilgiler

İyi aydınlatılmış

LED farlar Audi Q3 Sportback'te standarttır. Ayrıca dinamik sinyalli Matrix LED farları da tercih edebilirsiniz. Audi Matrix LED teknolojisi gelen araçları seçici olarak maskeler, yolun kalanı aydınlatılır.

Headlights with LED technology Audi Q3 Sportback
1
Yakıt tüketimi değerleri araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.
3
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
4
Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.
5
Audi connect hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
6
İşlev içerikleri farklı ülkelerdeki mevcudiyet durumuna ve araç yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.