Audi Q5 Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye

Q5

40 TDI quattro S tronic *
0,00 EUR

 • Temel fiyat
  0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
  0,00 EUR
 • Fiyat
  0,00 EUR

Her türlü arazi için yaratıldı.
Audi Q5.

Hiçbir şeyi şansa bırakmayın. Konu ister konfor ister stil ya da dinamikler olsun Audi Q5 ilk andan itibaren beğeninizi kazanacaktır. Etkileyici görünüm, güçlü çekiş ve öncü teknoloji. Seçenekleriniz işte böylesine çok yönlü. Her gün yeni bir biçimde - Audi Q5 ile.

Audi Q5'in her bir ayrıntısı karakteristik Q5 tasarımını taşıyor, momentumu ve üstün özellikleri somut bir şekilde ortaya koyuyor. Buna, belirgin motor kaputu ve hafifçe kavislenen çatı çizgisinin yanı sıra, omuza monte edilmiş dış aynalarla dar cam hattı dâhil.

Yeni Audi Q5'in tasarımı hakkında daha fazlası
Her şey göz önünde.

Opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpit sayesinde ilerleme göze çarpar. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç ekranı içeren tam dijital gösterge grubu, sürücüyle ilgili pek çok bilgiyi gösterir. Hızlı navigasyondan iletişime kadar çok çeşitli görüntüleme seçenekleri arasından seçim yapın. Opsiyonel MMI navigasyon plus'ın geniş, ince 8,3 inç renkli ekranı, netliği ve basit işletim konsepti ile beğeninizi kazanacak.

Yeni Audi Q5'in bilgi-eğlence özellikleri

Büyüklüğünü gösteriyor.

Audi Q5, pratik yükleme ve saklama seçeneklerinin yanı sıra, sunduğu son derece geniş mekânla da kesinlikle etkileyicidir. Uzaktan kumandalı koltuk arkalıkları ile arka koltuk sırtlıkları katlanabilir, böylelikle bagaj kapasitesi 1.550 litreye çıkarılır.

Genişlik ve konfor.

Sensör kumandalı bagaj bölümü açma düğmesi, yüklemeyi kolaylaştırır. Elleriniz doluysa bagajı, ayağınızı hareket ettirerek açabilirsiniz. Ağır valizleri dahi kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Daha fazlası

İlgi odağı olmanızı sağlar.

Hareket halinde olmasa bile.

Yeni Audi Q5'in iç mekânı sürücüye odaklanmıştır. Artan dingil mesafesi sayesinde bireysellik için oldukça alan mevcuttur. Nappa deri gibi yüksek kaliteli malzemelerden, etkileyici renklere ve aydınlatmaya kadar birçok detay arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Akustik yalıtımlı camların yanı sıra, opsiyonel alınabilen masaj işlevli ön spor koltuklar kesinlikle etkileyicidir. Bu da sürücünün daima öncelikli olduğunu kanıtlar.
 • 09_562x317-Sicherheit.jpg
  Aktarma organları

  Neredeyse her yüzeye hazır - ve geleceğin zorluklarına. Dört tekerlekten çekiş sistemini ve uyarlanabilir havalı süspansiyonu keşfedin.

  Daha fazlası

Audi Matrix LED farlar

Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlarla Audi Q5, uzaktan kesinlikle büyük bir etki yaratacaktır. LED gündüz farları kolayca fark edilir. Dinamik sinyaller oldukça göze çarpar. Önde bulunan veya karşıdan gelen araçları sistem sınırları dâhilinde tespit eden kamera vazgeçilmezdir. Farlar saniyeler içerisinde duruma uyum sağlar.

 • 563x317_AQ5_161004.jpg
  Galeri

  Galeride, Q5'in dış tasarımıyla ilgili resimlerle, jant, koltuk ve iç mekâna dair yakın çekim fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Tüm görseller hem teker teker hem de grup hâlinde indirilebilir.

  Şimdi keşfedin