Audi Q7 | Modeli | Audi Türkiye
Audi Q7

Q7

Çok yönlü lüks SUV.
Audi Q7.

Ortalama yakıt tüketimi*: 7.1-6.6 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonları*: 186-174 g/km

En son teknoloji ürünü bilgi-eğlence ve sürücü asistan sistemleri, quattro dört tekerlekten çekiş ve akıllı süspansiyon çözümleri sayesinde elde edilen güçlü sürüş deneyimi, güçlü bir tasarım ve yedi yolcu için sunulan geniş bir alan - işte Audi Q7.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q7-exterior-AQ7_191009_1.jpg
1920x1080-audi-q7-exterior-AQ7_191009_1.jpg
  • With a total length of over five metres, the Audi Q7 has an imposing appearance.

  • The large Audi Singleframe in octagonal design is the most distinctive feature at the front of the Audi Q7.

  • At the rear, the two flat rear lights are connected by a continuous chrome strip.

  • An optional design highlight is the black styling package, which adds sporty accents for instance to the radiator protective grille and side air inlets.

  • Give your design desires free reign. This Audi Q7 is painted in barrique brown and features 22-inch Audi Sport alloy wheels in 5-arm trapezoid design².

  • The optional lighting technology top package comprises HD Matrix LED headlights with Audi laser light and LED rear lights.

  • The optional entry-level LED from Audi Genuine Accessoires features a special logo projection and increased brightness.

  • The interior of the Audi Q7 is a mix of comfort and digital technologies.

  • The Audi Q7 can be configured to allow space for up to seven people.

  • The top infotainment system MMI navigation plus with MMI touch response is available as an option for the Audi Q7.

Yeni dijital çağa hazır

Yenilikçi ve sezgisel bilgi-eğlence teknolojileri sayesinde, dijital yaşam tarzınıza Audi Q7'de devam edebilirsiniz. Tam önünüzde duran tasarım, opsiyonel olarak sunulan Audi sanal kokpit plus’tır. 12.3 inç yüksek çözünürlüklü ekranda, tamamen dijital olan bu gösterge tablosu, araç hızı ve devir sayısı gibi bilgileri sunar. Klasik gösterge tablosuna ek olarak, iki ilave ekran seçeneğiniz daha mevcuttur: “Dynamic” ve "Sport". MMI dokunmatik özelliğine sahip standart MMI Navigasyon plus ile ilave fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

MMI Navigation plus with MMI touch in the Audi Q7
MMI sistemler hakkında daha fazlası

Her an dinamik

Audi Q7, dinamik bir sürüş deneyimi sunarken yol zemini, yük ve hız gözetmeksizin bir dizi zorluğun üstesinden kolayca gelir. Serinin standart quattro dört tekerlekten çekiş sistemi sportif bir yol tutuş sağlar. Aracın yüksekliğini düzenleyen isteğe bağlı spor havalı süspansiyon da dahil olmak üzere serinin standart Audi drive select sürüş dinamiği sisteminin yedi farklı modunu kullanarak aracın özelliklerini aktif olarak değiştirebilirsiniz. Opsiyonel devrilme önleyici denge sistemi Audi Q7’nin yanal eğimini azaltır ve isteğe bağlı dört tekerlekten yönlendirme sistemi manevra kabiliyetini ve sportif sürüşü kolaylaştırır. Motorlar açısından ortalama yakıt tüketimi*: 7.1-6.6 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları*: 186-174 g/km, iki güçlü 170 kW (231 hp) veya 210 kW (286 hp) V6 TDI motor sunuyoruz. Her ikisi de, verimli sürüş sağlayan ve böylece yakıt tüketimini azaltan serinin standart yarı hibrid teknolojisi ile donatılmıştır.

Rear view Audi Q7
360 derece tam görünüm
Audi Q7 headlights with HD Matrix LED technology

İyi aydınlatılmış

Audi Q7, standart olarak LED teknolojisine sahip farlarla birlikte gelir. HD Matrix LED teknolojisi ve Audi lazer ışığı ile far sipariş etme seçeneğiniz var. Bu özelliklerin konturları ve ışık imzası Audi Q7'nin genişliğini vurgular. Aktif ışık dağıtımı, teknik olarak ayırıcı bir özelliktir. Etkileyici menzili ile Audi lazer ışığı, üst hız aralığında LED uzun huzmeyi tamamlar.

Esnek taşıma yetenekleri

Günlük hayatınızı kolaylaştıran opsiyonel özellikleri Audi Orijinal Aksesuarları’ndan temin edebilirsiniz. Örneğin, kayak ve bagaj kutusu. Kutu kilitlenebilir, her iki taraftan da kolayca doldurulabilir ve modele bağlı olarak size 400 litreden fazla ek saklama alanı sağlar.

Audi Q7 Ski and luggage box from Audi Genuine Accessories
1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Audi Sport GmbH sunumudur.
3
Seçilen dillerde mevcuttur. Kullanılabilirlik ülkeden ülkeye değişir
4
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınıza başvurun.
5
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.