Audi Q7 | Audi Türkiye
The Audi Q7

Q7 PI

Çok yönlü lüks SUV.
Audi Q7.

Ortalama yakıt tüketimi*: 7.1-6.6 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonları*: 186-174 g/km

En son teknoloji ürünü bilgi-eğlence ve sürücü asistan sistemleri, quattro dört tekerlekten çekiş ve akıllı süspansiyon çözümleri sayesinde elde edilen güçlü sürüş deneyimi, güçlü bir tasarım ve yedi yolcu için sunulan geniş bir alan - işte Audi Q7.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_exterior_AQ7_191002.jpg
1920x1080_exterior_AQ7_191002.jpg
  • Audi Q7’nin ön kısmında yer alan en çarpıcı tasarım özelliği büyük, sekizgen tek çerçeveli ızgaradır.

  • Arka kısımda, sürekli bir krom şerit iki düz arka farları birbirine bağlamaktadır.

  • Toplamda beş metreden fazla olan uzunluğuyla Audi Q7 etkileyici bir görünüm sergilemektedir.

  • Örneğin opsiyonel bir tasarım özelliği olarak radyatör ızgarasında ve yan hava girişlerinde sportif vurgular sergileyen siyah optik paket sunulmaktadır.

  • Tasarım fantezilerinizi özgür bırakın: barrique kahverengi renk seçeneği ve 5 kollu trapez tasarıma sahip Audi Sport 22 inç alüminyum jantlarla sunulan Audi Q7.

  • Opsiyonel olarak sunulan aydınlatma teknolojisi odaklı prestij paket, Audi lazer sahip HD Matrix LED farları ve LED arka farları içerir.

  • Audi Q7’nin içi konfor ve dijital teknolojilerin bir birleşimi olarak tasarlanmıştır.

  • Audi Q7, isteğe bağlı olarak yedi kişilik koltuk seçeneği ile birlikte sunulmaktadır.

  • MMI dokunmatik yanıtlama özelliğine sahip üst düzey bilgi-eğlence sistemi MMI Navigasyon plus, Audi Q7’de standart olarak yer almaktadır.

Yeni dijital çağa hazır

Yenilikçi ve sezgisel bilgi-eğlence teknolojileri sayesinde, dijital yaşam tarzınıza Audi Q7'de devam edebilirsiniz. Tam önünüzde duran tasarım, opsiyonel olarak sunulan Audi sanal kokpit plus’tır. 12.3 inç yüksek çözünürlüklü ekranda, tamamen dijital olan bu gösterge tablosu, araç hızı ve devir sayısı gibi bilgileri sunar. Klasik gösterge tablosuna ek olarak, iki ilave ekran seçeneğiniz daha mevcuttur: “Dynamic” ve "Sport". MMI dokunmatik özelliğine sahip standart MMI Navigasyon plus ile ilave fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

MMI dokunmatik özelliğine sahip MMI Navigasyon plus
MMI sistemler hakkında daha fazlası

Her an dinamik

Audi Q7, dinamik bir sürüş deneyimi sunarken yol zemini, yük ve hız gözetmeksizin bir dizi zorluğun üstesinden kolayca gelir. Serinin standart quattro dört tekerlekten çekiş sistemi sportif bir yol tutuş sağlar. Aracın yüksekliğini düzenleyen isteğe bağlı spor havalı süspansiyon da dahil olmak üzere serinin standart Audi drive select sürüş dinamiği sisteminin yedi farklı modunu kullanarak aracın özelliklerini aktif olarak değiştirebilirsiniz. Opsiyonel devrilme önleyici denge sistemi Audi Q7’nin yanal eğimini azaltır ve isteğe bağlı dört tekerlekten yönlendirme sistemi manevra kabiliyetini ve sportif sürüşü kolaylaştırır. Motorlar açısından ortalama yakıt tüketimi*: 7.1-6.6 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları*: 186-174 g/km, iki güçlü 170 kW (231 hp) veya 210 kW (286 hp) V6 TDI motor sunuyoruz. Her ikisi de, verimli sürüş sağlayan ve böylece yakıt tüketimini azaltan serinin standart yarı hibrid teknolojisi ile donatılmıştır.

Der Audi Q7 in der Heckansicht
360 derece tam görünüm

Esnek taşıma yetenekleri

Günlük hayatınızı kolaylaştıran opsiyonel özellikleri Audi Orijinal Aksesuarları’ndan temin edebilirsiniz. Örneğin, kayak ve bagaj kutusu. Kutu kilitlenebilir, her iki taraftan da kolayca doldurulabilir ve modele bağlı olarak size 400 litreden fazla ek saklama alanı sağlar.

Ski- und Gepäckbox von Audi Original Zubehör
1
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için www.audi.com/connect adresine ve Audi Yetkili Satıcınıza danışınız.
2
Google ve Google Logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.