Yeni Audi RS Q8 | Audi Türkiye
RS Q8in yandan görünümü bir kişi ile

Saf heyecan

Audi Sportun daima en güçlü SUV coupesi: Audi RS Q8².

Ortalama yakıt tüketimi¹: 12,3–12,1 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu¹: 281–276 g/km.

Rakamlarla RS Q8²

Güç çıkışı

441

kW

Hızlanma (0–100 km/s)

3.8

s

Maksimum tork

800

Nm

Ortalama yakıt tüketimi¹: 12,3–12,1 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu¹: 281–276 g/km.

RS Q8 ön görünüm

Veriler ve rakamlar

Yola akıllıca aktarılan muazzam güç

Audi RS Q8², gücü her tekerleğe seçici olarak dağıtan, opsiyonel quattro spor diferansiyel ile kesintisiz dört tekerlekten çekişli quattroyu sunuyor. Karakteristik RS ayarlı adaptif havalı spor süspansiyon ve çevik tepki verme ve mükemmel yol tutuş dengesi için dört tekerlekten çekiş, bu ekstra dokunuşu sunar.

Güçlü ve dinamik: Tasarım

Geniş hava girişlerine sahip RS tamponu, karakteristik ön spoyler ve RS ile farklılaştırılmış petek yapılı radyatör ızgarası, ön görünümde etkileyici vurgular oluşturuyor. Çarpıcı siluet, güçlü duruşunun altını çiziyor.

Görün. Dokunun. Yaşayın.

Audi RS Q8nin² iç mekanı, size her yolculukta çeşitli şekillerde yardımcı olan çok çeşitli dijital teknolojilerle donatılmıştır. Audi sanal kokpitindeki RSe özgü ekranlar, size tork, performans, hız, tur süreleri ve G kuvvetleri hakkında istediğiniz gibi bilgiler verecektir.

RS Q8 iç mekan

Performans gündelik kullanım ile buluşuyor.

Audi RS Q8² birçok olasılığa açıktır. Etkileyici performansının yanı sıra, mükemmel günlük kullanılabilirlik de sunar. Koltuklar yatırıldığında daha da fazlasını sunar: Bu, depolama alanını 1.755 litreye çıkarır. Üç kişilik arka koltuk sırası standart olarak ileri geri hareket ettirilebilir.

Modelle birlikte RS Q8in arkadan görünümü
1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir.
2
Ortalama yakıt tüketimi¹: 12,3–12,1 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 281–276 g/km. Aralıklarda verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine göre değişiklik gösterebilir.
3
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.
4
Ülkeye özel kullanılabilirliğe bağlı olarak. iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu, ilgili App Store'daki myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresinde önceden kayıt yapılması gerekmektedir.