Audi e-tron | Modeli | Audi Türkiye

CO2-Emissionen*: 0–0 g/km

Stromverbrauch kombiniert*: 0,0–0,0 l/100 km

Ortalama güç tüketimi¹ kWh/100 km olarak: 24,3–21,4 (NEDC); 26.1–21.7 (WLTP); Ortalama CO₂ emisyonları¹ g/km cinsinden: 0. Aralıklarda verilen elektrik tüketimi ve CO₂ emisyonu rakamları, araç için seçilen donanıma bağlıdır.

Audi e-tron arka görünüm

Elektrik. Ve birçok harika detaylar

Audi e-tron ile kendinizi elektrikli mobilitenin heyecan verici dünyasına bırakın.

Tüm menzil

İster bir hafta sonu gezisine, ister bir tatil için daha uzun bir yolculuğa çıkın - maksimum 440 km²'ye kadar menzile sahip Audi e-tron, uzun mesafeler için kesinlikle uygundur. Büyük yüksek voltajlı pil ve akıllı bir geri kazanım sistemi de kendine düşen rolü oynar.

Audi e-tron arka

CO2-Emissionen*: 0–0 g/km

Stromverbrauch kombiniert*: 0,0–0,0 l/100 km

İçeri gir ve iyi hisset

İkinci evinize hoş geldiniz. Cömert baş ve diz mesafesi rahat oturmanızı sağlarken yüksek kaliteli malzemeler ayrıcalık hissini garanti eder. Neredeyse sessiz elektrikli sürüşün mümkün kıldığı düşük ses seviyesinin keyfini çıkarın.

Elektrifikasyon görselleştirildi

Audi e-tron, Audi tasarımının temel biçimsel deyimini yansıtır ve onu elektrik çağına çevirir. Yeni sürüş teknolojisinin stilini belirleyen ayrıntılar arasında kendine özgü eşik alanı, özel gündüz farı ışık imzası ve egzoz borularının olmaması yer alıyor.

Audi functions on demand

CO2-Emissionen*: 0–0 g/km

Stromverbrauch kombiniert*: 0,0–0,0 l/100 km

Audi e-tron Sportback

Audi e-tron Sportback

Stromverbrauch kombiniert*: 0,0–0,0 l/100 kmCO₂-Emissionen*: 0–0 g/km

Ortalama güç tüketimi¹ kWh/100 km olarak: 24,0–20,9 (NEDC); 25.9–21.1 (WLTP); Ortalama CO₂ emisyonları¹ g/km cinsinden: 0. Aralıklarda verilen elektrik tüketimi ve CO₂ emisyonu rakamları, araç için seçilen donanıma bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Maksimum değer, klima ve ısıtma kapalıyken verimlilik modunda hesaplanır. Diğer bir gereklilik ise şehir trafiğinde 5°C'nin üzerindeki sıcaklıklarda ve 19 inç standart lastiklerle kullanımdır.
3
Audi connect hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.de/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin.
4
Bulunabilirlik üllkeye özgü koşullara bağlıdır.
5
iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu, ilgili App Store'daki myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresinde önceden kayıt yapılması gerekmektedir.
6
Ortalama güç tüketimi¹ kWh/100 km olarak: 19,6–18,8 (NEDC); 21.8–19.9 (WLTP); Ortalama CO₂ emisyonları¹ g/km cinsinden: 0. Aralıklarda verilen elektrik tüketimi ve CO₂ emisyonu rakamları, araç için seçilen donanıma bağlıdır.
7
Bir Audi Sport GmbH sunumudur.
8
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.