Audi e-tron Sportback | Modeli | Audi Türkiye
Audi e-tron S Sportback'in önden görünümü

Audi e-tron Sportback

Elektrik. Ve birçok harika detaylar

Audi e-tron Sportback, geniş bir SUV'un gücünü dört kapılı bir coupé'nin zarafetiyle birleştiriyor.

Önden Audi RS 3 Sedan

Amaçlarına Ulaş

Audi e-tron Sportback, esas olarak yüksek voltajlı pili sayesinde 452 km'ye kadar etkileyici bir menzile² sahiptir. Geri kazanım - başka bir deyişle, enerjinin geri kazanılması - aynı zamanda rol oynar.

Estetik öncü

Audi e-tron Sportback etkileyici bir şekilde sportif bir zarafet yayıyor. Eşiklerdeki atletik tasarım öğeleri, aşağıya monte edilmiş pili ortaya çıkarır ve görsel bir ağırlık merkezi oluşturur.

İçi bile dışa dönük

Audi e-tron Sportback'in iç tasarımı, dijital teknolojilerin ve üstün konforun bir karışımını sunar.

Audi RS 3 Sedan ön

Audi e-tron

Ortalama güç tüketimi¹ kWh/100 km olarak: 24,3–21,4 (NEDC); 26.1–21.7 (WLTP); Ortalama CO₂ emisyonları¹ g/km cinsinden: 0. Aralıklarda verilen elektrik tüketimi ve CO₂ emisyonu rakamları, araç için seçilen donanıma bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Maksimum değer, klima ve ısıtma kapalıyken verimlilik modunda hesaplanır. Diğer bir gereklilik ise şehir trafiğinde 5°C'nin üzerindeki sıcaklıklarda ve 19 inç standart lastiklerle kullanımdır.
3
Bir Audi Sport GmbH sunumudur.
4
iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu, ilgili App Store'daki myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresinde önceden kayıt yapılması gerekmektedir.
5
Ortalama güç tüketimi¹ kWh/100 km olarak: 19,6–18,8 (NEDC); 21.8–19.9 (WLTP); Ortalama CO₂ emisyonları¹ g/km cinsinden: 0. Aralıklarda verilen elektrik tüketimi ve CO₂ emisyonu rakamları, araç için seçilen donanıma bağlıdır.