Audi e-tron Sportback Concept Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye
  • stage_exterior_front.jpg

Audi e-tron Sportback concept

Duyguyla şarj edildi

Dünya değişiyor – mobilite de onunla birlikte değişiyor. Kendinize ilham almak için izin verin ve yarının mobilitesini deneyimleyin. e-tron, elektromobiliteyi sadece sürdürülebilir kılmakla kalmayacak, aynı zamanda heyecan verici olmasını da sağlayacak. Size neredeyse sınırsız özgürlük tanıyan, heyecanlandıran tasarımlar, nefes kesen sürüş ve yenilikçi teknolojiyle şarj edildi. e-tron elektrikle çalışıyor – ve öngörü ile şarj ediliyor. Şanghay Otomobil Fuarı 2017'de tanıtılan e-tron ve Audi e-tron Sportback concept ile evrimimizin bir parçası olun.

Sayılarla

0 - 100 km/s hızlanma

4.5

seconds

Elekrikle kat edilen menzil
(azami)

500

kilometre

Performans
(azami)

320

kW

Konforla şarj edildi.

Audi e-tron Sportback concept, elektriklendirme ve gündelik kullanım özelliğininin beraber olmasının somut örneğidir: 0'dan 100 km/s'e 4,5 saniyede hızlanır, 320 kW'yi (370 kW'ye kadar yükselir) bulan bir güç çıkışı üretir ve bu performansı, yüksek bir konfor düzeyi ve 500 kilometreyi bulan bir menzille birleştirir. Mükemmeldir, dolayısıyla günlük kullanıma uygundur - ve daha fazlası.

e-tron vizyonu sadece ilham veren bir duygu vermekle kalmaz, görünümü de aynı şekildedir. Audi e-tron Sportback concept, olağanüstü sportif çizgileri, geniş panelleri ve gittikçe incelen arka formu ile nefes kesen bir elektrikli araçtır. Aracın öne çıkan diğer özellikleri arasında ışıklı Audi logosu ve sanal yan aynalar sayılabilir. Şık olduğu kadar güçlü de görünür. Büyüleyici bir dokunuş katan yenilikçi, parlayan dış görünümüyle öne çıkar.

Tasarımla şarj edildi.

Audi e-tron Sportback concept'te kullanılan aydınlatma teknolojisi, Audi'nin dinamik ve akıllı geleceğine doğru yolu aydınlatıyor. Örnek vermek gerekirse, aracın arka lambaları, arkadaki araçlar için çok daha berrak bir aydınlatma sağlamak amacıyla dijital animasyondan yararlanacaktır. Ayrıca, ön ve arka lambalar, yola ek bilgi ekleyebilecek. Frenlemenin vurgulanması ve sinyal sisteminin geliştirilmesi gibi işler yaparak, daha fazla güvenlik adına yola bilgi de yansıtabilecektir.

Işık sanatçısı.

Yenilikçi aydınlatma efektleriyle Audi konsept bir aracı hayata geçiriyor. Audi e-tron Sportback konsepti, ışık sinyallerini ana yola uzatır ve yolu bir sahneye dönüştürür. Böylece daha fazla güvenlik sağlanır.

Sürdürülebilir mobilitenin tam zamanı.

Audi e-tron Sportback concept, tamamen elektrikli bir geleceğin ümit vadettiğini gösteriyor. Ama Audi daha şimdiden güçlü bir hibrit araç serisi sunuyor. quattro ile donatılmış gelmiş geçmiş ilk plug-in hibrit olan Audi Q7 e-tron quattro* olağanüstü verimlidir ve segmentindeki en yüksek elektrik menzilini sunuyor. Kompakt Audi A3 Sportback e-tron* elektrikli sürüş sisteminin güçlü yönlerini, yanmalı motorun avantajlarıyla birleştiriyor. Güçlü dört silindirli motoru sayesinde elde edilen uzun menzil ve elektrikli sürüş sistemiyle günlük kullanıma uygundur.

*
A3 Sportback e-tron: Ortalama yakıt tüketimi: Benzin 1.8–1.6 lt / 100km | elektrik 12.0–11.4 kWh / 100km; ortalama CO2 emisyonları: 40–36 gr / km

Q7 e-tron quattro: Ortalama yakıt tüketimi: Dizel 1.9–1.8 lt / 100km | elektrik 19.0-18.1 kWh / 100km; ortalama CO2 emisyonları: 50–48 gr / km