Audi e-tron Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye
 • stage_exterior_front.jpg
The Audi e-tron

Heyecanlı ve eğlenceli sürüş keyfi.
Audi e-tron.

Elektrikli sürücü ve konforlu, sofistike iç mekanı ile Audi e-tron, yeni bir mobilite duygusu yaratıyor. İster şehir içinde park ederken olsun, ister uzun yolculuklarda, Audi e-tron birçok durumda sürücünün hayatını kolaylaştırır ve sportiflik ile günlük pratikliği birleştirir. Elektrikli dört tekerlekten çekiş ile birlikte iki elektrik motoru, mükemmel performans ve çevik kullanım sağlar. Büyük yüksek voltajlı batarya yeterli bir menzil için temeldir. Ev ve hareket halindeyken kapsamlı bir dizi şarj seçeneği ile birlikte, ödün vermek zorunda kalmadan tamamen elektrikli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Audi e-tron
Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_Placeholder_Gallery.jpg
1920x1080_Placeholder_Gallery.jpg
 • quattro çekiş sistemi gerekli durumlarda devreye alınır, böylece Audi e-tron ile her türlü zeminde sürüş keyiflidir.

 • Hem evde şarj hem de yolculuk sırasında belirli noktalarda kapsamlı şarj seçenekleri sayesinde müşteriler, sürüş konforundan ödün vermeden tam elektrikli sürüşün keyfini çıkarabilirler.

 • Audi e-tron'un yüksek voltajlı büyük aküsü yeterli menzili sağlar.

 • Audi'nin SUV modellerinin tipik özelliği olarak Audi e-tron da dikey çubuklu sekizgen tasarımlı singleframe ızgaraya sahiptir.

 • Tamamen elektrikli ilk SUV, sportiflik ile gündelik pratik kullanım özelliğini birleştirir.

 • Audi e-tron'un dikkat çekici ve belirgin tasarıma sahip arka kısmında, uzun tavan spoyleri ve geniş difüzör elektrikli SUV'un yatay ve sportif karakterini vurgular.

 • Audi e-tron'da opsiyonel olarak sunulan panoramik cam tavan, iç mekânı daha da aydınlık tutar ve havadar yapısı ile geniş mekân etkisini pekiştirir.

 • Hem evde şarj hem de yolculuk sırasında belirli noktalarda kapsamlı şarj seçenekleri sayesinde müşteriler, sürüş konforundan ödün vermeden tam elektrikli sürüşün keyfini çıkarabilirler.

 • Audi e-tron'un tasarımında öne çıkan bir özellik, opsiyonel olarak sunulan sanal yan aynalarıdır.

 • Elektrik şarj bölümü kapağı ve opsiyonel sunulan fren kaliperleri üzerinde bulunan e-tron logosu, yüksek voltaj uyarı işareti olan turuncu renkte göze çarpar.

 • Otomobilin geniş mekânının yanında Audi e-tron'un konfor ve kullanışlılık standardı, Audi'nin tipik bir üst sınıf modelinden bekleyeceğiniz özelliklerdir.

 • İki büyük dokunmatik MMI ekran ve sürücü bölümünün tamamı, sürücüye dönük olacak şekilde açılandırılmıştır.

 • Audi virtual cockpit (sanal kokpit) sayesinde sürücü, bir bakışta en önemli bilgilere sahip olur ve e-tron'a özgü bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

 • Audi e-tron'un sarmal omuz hattı da aracın yan görünümünde önemli bir tasarım ögesidir.

 • Audi'nin en üst modellerinin tipik özelliği olan ışık şeridi, Audi e-tron'un LED arka farlarını birbirine bağlar.

 • Audi e-tron hem günlük kullanım için uygundur hem de arazide sürüşte yüksek manevra kabiliyetine sahiptir.

 • İster park sırasında ister şehir içinde ya da uzun yolculuklarda. Audi e-tron pek çok durumda sürücüsü için hayatı kolaylaştırır.

Elektrikli tahriğe sahip güçlü dinamik sürüş

İki elektrik motoru Audi e-tron'u güçlü bir şekilde çalıştırır ve elektrikli SUV'u sıfırdan 100 km/s'e seri bir şekilde hızlandırır. İlk hareket performansı bir spor otomobilinkiyle karşılaştırılabilir seviyededir. Yeni elektrikli dört tekerlekten çekiş sistemi, her türlü sürüş koşulunda ideal çekiş ve yol tutuş sağlar. Böylece, Audi e-tron yalnızca gündelik kullanım için elverişli olmakla kalmaz, aynı zamanda arazide sürüşte de yüksek manevra kabiliyetine sahiptir ve çeviktir. quattro çekiş sistemi gerektiği gibi devreye alınabilir - bunun sonuçları, duruma özgü tork dağıtımı, aks momentlerinin esnek kontrolü ve her türlü zeminde keyifli sürüş olarak kendini gösterir.

Driving dynamics
Sürüş dinamikleri hakkında daha fazlası
Range

“Spontane geziler hayatımın bir parçası.”

Seri hakkında daha fazlası

Ev ve seyir için akıllı çözümler: Şarj konseptleri

Audi, evde şarja yönelik çeşitli çözümler sunar. Standart cep telefonu şarj sistemi ya 230 voltluk ev tipi priz ya da 400 voltluk üç fazlı (Trifaze) priz ile kullanılabilir. Opsiyonel “connect” şarj sistemi, şarj gücünü ikiye katlayarak 22 kW'ye kadar çıkarır. Ev tipi enerji yönetim sistemi ile birlikte elektrik daha az pahalı olduğunda şarj ya da güneşli ev sistemiyle donatılmışsa solar elektrik ile şarj gibi akıllı işlevler sunar. myAudi uygulaması ile akıllı telefonunuz üzerinden ön ısıtma / ön soğutmanın yanı sıra tüm şarj işlemlerini de kontrol edebilirsiniz.

charging concepts
reliability

“Endişelenmemiz gerekenlerden biri eksiliyor.”

Güvenlik ve kalite hakkında daha fazlası

Hızlı şarj

Gündelik sürüş sırasında genellikle şarj istasyonlarında durmak gerekmez. Tatil gibi uzun gezilerde müşteriler 150 kW'yi bulan doğru akım ile (DC) şarj için hızlı şarj istasyonlarından yararlanabilir ki bu, seri üretilen otomobillerde bir ilktir. Bu da Audi e-tron'un, bir yolculuğun bir sonraki uzun mesafeli seyri için yaklaşık yarım saatte tamamen hazır olduğu anlamına gelir. Elektrikli SUV, 11 kW'yi bulan alternatif akımla (AC) da şarj edilebilmekte olup, 22 kW ile şarj da seçenek olarak sunulmaktadır.

Fast charging
Şarj yönetimi hakkında daha fazlası
Birinci sınıf hava kalitesiyle ışık seliyle yıkanan iç mekân

Ferah ve geniş mekânına ek olarak Audi e-tron'un konfor ve kullanışlılık standardı, Audi'nin tipik bir tam boy modelinden bekleyeceğiniz özelliklerdedir. Panoramik cam tavan, iç mekânı daha da aydınlık tutar ve havadarlık ile geniş alanın etkisini yoğunlaştırır. Audi, standart iki bölgeli otomatik klimaya bir alternatif olarak dört bölgeli otomatik klimayı ve hava kalite paketini de sunar. Hava kalite paketi bir iyonizer ve yoğunluğu birkaç seviyede ayarlanabilen aromatizasyon aracılığıyla birinci sınıf hava kalitesini sağlar ve sürdürür. Hava kalitesi sensörü aynı zamanda zararlı gazları tespit eder ve iç sirkülasyon hava modunu etkinleştirir.

Mekân konsepti hakkında daha fazlası

Farkı ayrıntılar yaratır

Audi e-tron ile Audi Design hem içte hem dışta Audi'nin temel tasarım dilini elektrik çağına yönelik olarak çevirmiştir. Özel gündüz farının imzası, elektrik şarjı kapakçığı, egzoz borularının olmayışı ve elektrik panosunu anımsatan koltuk dikişleri gibi stil açısından belirleyici ayrıntılar, Audi e-tron'un tamamen elektrikli olduğuna dair net bir sinyal verir. Audi e-tron'un tasarımında öne çıkan bir özellik, opsiyonel sunulan sanal yan aynalarıdır.

virtual side mirrors
Sanal yan aynalar hakkında daha fazlası
details

“Her randevu ümit verici değildir. Ama her yolculuk böyledir.”

Performans, zekâ ve hafiflik

Tasarım ve teknoloji birbiriyle kaynaşmıştır: Cömert bir kemer, sarmal hat, heykele benzer kapı trimleri gibi yuvarlak, belirgin yatay hatlarla basamaklı gösterge panelini kuşatır. Opsiyonel sunulan sanal dış aynaların ekranlarının yanı sıra, ince ekranı sanal bir şekilde mekânda serbestçe duran Audi sanal kokpitin üzerinde motor kapağını ahenk içerisinde entegre eder. Navigasyon sistemi, önceki rotalara bağlı olarak, akıllı rota önerilerinde bulunur - dolayısıyla her randevu bir başarıya dönüşür.

cockpit
Sürücü asistan sistemleri hakkında daha fazlası
Öne çıkan tasarım unsurları hakkında daha fazlası
Audi e-tron Manifesto
Audi e-tron outro