TTS Coupé > TT > Audi Türkiye

TTS Coupé

2.0 TFSI quattro S tronic *
0,00 EUR

 • Temel fiyat
  0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
  0,00 EUR
 • Fiyat
  0,00 EUR

Daha sportif. Daha tavizsiz. Audi TTS Coupé.

Audi TTS, spor otomobil DNA'sına sahiptir. Yeni quattro® sürekli dört tekerlekten çekiş sistemiyle donatılmıştır. Standart olarak sunulan bu sistem arka kısım ağırlıklıdır. Dinamik sürüşü daha da kontrollü hâle getirir. Dört oval egzoz borusu gibi S'e özgü ögeler aracın kolayca tanınmasını sağlar. Tahrik sisteminin yanı sıra kumandalar ve ekranların (Audi sanal kokpit dâhil) tasarımında kullanılan yenilikçi teknolojiler, coupé'yi ayrıştırır.

 • Kolayca tanınan ve sportif.

  TTS Coupé'nin öne çıkan özellikleri
 • En üst düzeyde ileri teknoloji. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekran formundaki gösterge grubu sürücünün yuvarlak formlu göstergelerin yer aldığı klasik görüntüden fütüristik tam ekran görüntüsüne geçmesini mümkün kılar. Çok fonksiyonlu direksiyon üzerinden kolayca çalıştırılabilir. Böylece içerik hızla değiştirilebilir. Audi TTS Coupé'deki teknolojik referans noktasının açık bir ifadesidir.

  Şimdi keşfedin
 • Yeni Audi TTS'te quattro sürekli dört tekerlekten çekiş önemli ölçüde daha fazla denge, çekiş ve direksiyon başında daha fazla keyif sağlar. Yeni TTS için özel olarak geliştirilip ideal düzeye çıkarılan sistem, her durumda ideal tork dağıtımını hesaplayarak daima arkaya önem verir; böylece TTS Coupé'nin dinamik yol tutuşunun altını daha da çizmiş olur.

  Şimdi keşfedin
 • Güvenlik, verimlilik, çekici tasarım: Audi Matrix LED farlar, LED uzun hüzmeyi, kaynak yönündeki lensler veya yansıtıcılarla koordineli çalışan çok sayıda küçük tekli diyotlara ayırır. Böylece döner mekanizma gerekmeden, daima son derece kusursuz bir aydınlatma ve azami ışık üretimi sağlanır.

  Şimdi keşfedin
 • TTS Coupé'nin motoru.
  480x270_0042_ATT_D_141022_28pz.jpg

  228 kW (310 bhp) güç çıkışıyla 2.0 TFSI , Audi TTS Coupé'yi 0'dan 100 km/s'e 4,6 saniyede hızlandırır. İsteğe bağlı alınabilen S tronic, hareketsiz konumdan azami hızlanmaya olanak veren bir özellik olan kalkış kontrolüyle birlikte sunulur. Standart Audi drive select (Audi sürüş seçimi) sistemi sürücülerin tercih ettikleri sürüş modunu seçmelerine olanak tanır: Konfor, oto, dinamik, verimlilik veya bireysel (comfort, auto, dynamic, efficiency, individual).

 • Audi manyetik sürüş amortisörlerin sertliğini mevcut sürüş durumuna uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar. Oto, konfor ve dinamik (auto, comfort, dynamic) adlı üç mod, temel ayarın Audi drive select® (Audi sürüş seçimi) sistemi kullanılarak özel olarak ve isteğe göre ayarlanmasına olanak verir.

  Şimdi keşfedin
 • 563x317_16-9_Bildschirmfoto-2014-12-17-um-11.04.19.jpg
  TFSI®'ı filmde deneyimleyin.

  Yüksek verimliliğe sahip TFSI motorlarımızdaki doğrudan benzin püskürtme ve turboşarj kombinasyonu hakkında daha fazlasını öğrenin.

  Filmi izleyin
 • 563x317_16-9_Screen-shot.jpg
  En yeni konfigürasyonlar

  Audi'nizi ararken, diğer Audi müşterilerinin oluşturduğu araçlara bakarak ilham alın.

  Şimdi keşfedin
 • 563x317_0009_ATT_D_141115_2.jpg
  Audi exclusive'i keşfedin

  Audi exclusive'in geniş renk yelpazesinden, seçkin dekoratif unsurları, kişiye özel renk seçeneklerini ve deriyi kombine edin.

  Daha fazlası