Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (Esenyurt)

Bir Doğuş Grubu kuruluşu olan ve 1963’ten bu yana Türk Otomotiv Sektörü’nde "Koşulsuz müşteri mutluluğu" anlayışıyla hizmet veren Doğuş Oto, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde olmak üzere toplam 24 noktada siz değerli otomobil tutkunlarına hizmet vermektedir. Burada düşünceleriniz önemsenmektedir ve tüm beklentilerinize eksiksiz cevap verilmektedir.

Satış, servis ve parça hizmetlerine ek olarak yeni perakendecilik anlayışı çerçevesinde kredi, ikinci el alım-satım, yol yardım hizmetlerinin yansıra tüm kasko ve sigorta işlemlerinizin yine Doğuş Oto showroomlarında VDF Sigorta aracılığıyla yapılması mümkündür.

Doğuş Oto Esenyurt’ta kişiye özel hizmet servisi kapsamında randevulu satış sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile, önceden randevu alan müşterilerimize “VIP Lounge” tahsis edilip, kendilerine Audi yetkilileri tarafından ilgilendikleri araç hakkında detaylı bir sunum yapılmaktadır ve bu süre zarfında bir başka kişi ya da müşteri tarafından rahatsız edilmemektedir. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde dizayn edilen vip lounge’larda sürekli yiyecek ve içecek ikramı ve özel Audi film ve kliplerinin gösterimi yapılmaktadır. Audi kullanıcıları dilerlerse bu filmleri izleyebildikleri gibi, en son çıkan dergileri okuyup, fonda çalan müziği dinleyebili ya da geniş koltuklarda oturarak günün yorgunluğunu atabilirler.

Esenyurt Audi Showroomu’nda bulunan Audi Cafe ve Audi Teras da müşterilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak için imkan yaratırken, yine Esenyurt Audi Showroomu’ndaki çocuk oyun parkı, çocuklu aileler için otomobil bakarken kolaylık sağlamaktadır.

Avrupa’nın en büyük showroom olma özelliğine sahip Doğuş Oto Esenyurt’ta müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sürekli gelişen ve yenilenen showroomlar haftanın her günü açık olup, servis hizmeti ise Pazar günü dahil olmak üzere her gün sunulmaktadır. Araçlarını servise bırakan müşteriler için ayrıca replacement araç hizmeti de mevcuttur.

Satış ve satış sonrası hizmetlerde tek çatı altında sağlanan çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip Doğuş Oto’da müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli unsur, konularında uzman, eğitimli ve güler yüzlü personeldir.

Çalışma saatleri (Servis)

Hafta içi: 08:00 - 17:30
Cumartesi: 08:00 - 17:00
Pazar: Kapalı

Servis
Hafta içi: 08:00 - 17:30
Cumartesi: 08:00 - 17:00
Pazar: Kapalı

İletişim

Namık Kemal Mah.
Adile Naşit Blv. No: 55/1
Haramidere, Esenyurt, İstanbul

Tel: 0 (212) 456 65 00
Faks: 0 (212) 456 64 64
Audi Servis: 444 40 05
audiservisesenyurt@dogusoto.com