Avek Otomotiv Servis San. ve Tic. A.Ş. (Çanakkale)

Bir Paşalı Grubu kuruluşu olan Avek Otomotiv, 2005 yılından bu yana Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı olarak Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT, Skoda ve DOD markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Avek Otomotiv, faaliyete başladığı günden bugüne 100.000’i aşkın sıfır araç satışı gerçekleştirerek sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almıştır. İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere 3 showroomu ile 44.000 metrekare açık, 60.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

2016 yılında açılan Çanakkale showroomu ile Avek Otomotiv, temsil ettiği markaların yeni araç satışı, ikinci el alım-satım, orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

Avek Otomotiv Audi servis müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu, bilardo salonu, konferans salonu, Playstation gibi ayrıcalıklı bölümlere ek geçici araç hizmeti, kiralık araç, ücretsiz müşteri servisi gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.
Avek, Çanakkale Audi showroomunda yer alan Audi İnteraktif Materyal Duvarı ile müşterilerine bir Audi’de kullanılabilen olası malzemeleri ve tasarımı görüp hissetme olanağı sunuyor.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08:00 - 18:00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Servis
Hafta içi: 08:00 - 18:00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı


İletişim

Karacaören Köyü Testi çıkırı Mevkii
2. Sok No:2 17100 Merkez / Çanakkale

Tel: 0 286 440 25 25
Fax: 0 286 440 25 00
audisatis@avekcanakkale.com.tr