Doğuş Oto Pazarlama ve Tic. A.Ş.
(Maslak)

Bir Doğuş Grubu kuruluşu olan ve 1963’ten bu yana Türk Otomotiv Sektörü’nde "Koşulsuz müşteri mutluluğu" anlayışıyla hizmet veren Doğuş Oto, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde olmak üzere toplam 24 noktada siz değerli otomobil tutkunlarına hizmet vermektedir. Burada düşünceleriniz önemsenmektedir ve tüm beklentilerinize eksiksiz cevap verilmektedir.

Satış, servis ve parça hizmetlerine ek olarak yeni perakendecilik anlayışı çerçevesinde kredi, ikinci el alım-satım, yol yardım hizmetlerinin yansıra tüm kasko ve sigorta işlemlerinizin yine Doğuş Oto showroomlarında vdf Sigorta aracılığıyla yapılması mümkündür.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sürekli gelişen ve yenilenen showroomlar haftanın her günü açık olup, servis hizmeti ise Pazar günü hariç olmak üzere her gün sunulmaktadır. Araçlarını servise bırakan müşteriler için ayrıca replacement araç hizmeti de mevcuttur.

Satış ve satış sonrası hizmetlerde tek çatı altında sağlanan çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip Doğuş Oto’da müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli unsur, konularında uzman, eğitimli ve güler yüzlü personeldir.

Çalışma saatleri (Satış)

Hafta içi: 08:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00-18:00
Cumartesi (servis) : 09:00-17:00
Pazar & Tatiller: Kapalı

İletişim

Doğuş Center Maslak, Maslak Mah.
Ahi Evran-Polaris Cad. No:4
Ayazağa Maslak / İSTANBUL

Tel: 0 212 366 51 51
Fax: 0 212 366 97 62
audisatismaslak@dogusoto.com