00:00 | 00:00

Sanal dış aynalar

Audi e-tron’daki sanal dış aynalar sadece yeni bir teknolojinin deneyimlenmesini sağlamaz, aynı zamanda konfor ve güvenlik açısından pek çok pratik fayda da sağlar. Bu aynaların düz destek parçasında, elde ettiği görüntüler dijital olarak işlenen ve iç mekânda yüksek kontrastlı, 7 inçlik bir OLED ekranda gösterilen küçük bir kamera bulunur. Sürücü dokunmatik ekran işlevini kullanarak farklı ayarlar girebilir.

Burada gösterilen fonksiyonlar ve donanım özellikleri, modele bağlı olarak ücrete tabi opsiyonel donanım olarak sunulabilir. Fiyatlar ve stok durumu hakkında bilgi için Audi web sitesini ziyaret edebilir veya Audi Yetkili Satıcılarına danışabilirsiniz. Görsel materyal, sadece sistemin nasıl çalıştığını anlatmaktadır. Sistemin çalışma şekli, model ve donanıma bağlı olarak, burada gösterilen araçtan ve araç yazılımı versiyonundan farklı olabilir.
Özellikler farklı ülkelerdeki kullanılabilirliğe ve araç konfigürasyonuna bağlı olarak değişebilir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınıza başvurun.