Audi A8 Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye
Yeni Audi A8 L

A8 L

Otomobili unutun...
Audi, çok daha fazlası.

Yeni Audi A8 L.

Geleceği bizimle yaşayın. Birçok asistan sistem, yeni bir sezgisel kullanım düzeyi sunan yeni işletim sistemi ve en önemlisi, daha fazla mekân ile birlikte zarafeti ve dinamik unsurları yeni bir seviyeye taşıyan bir tasarım. Hiç olmadığı kadar esnek ve konforlu arka kısımda kendi kişisel alanınızı oluşturun ve yeni Audi A8 L'de daha yüksek bir lüksü deneyimleyin.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
 •  Audi LTE Advanced (Audi Gelişmiş LTE sistemi) sizin, günlük yaşantınızla aranızdaki bağlantıyı kurar. 300 Mbit/sn'ye varan aktarım hızlarıyla.

 • 3 boyutlu tasarımlı OLED arka lambalar arka kısmı karakterize eder ve akıcı kararma özellikleriyle daha büyük güvenlik ve artan bir verimlilik sağlar.

 • Geniş, dik, tek çerçeveli ızgaralı ön kısmından başlayıp, akıcı kaslı gövdesinden devam edip hafif kavislenen arka bölümüne kadar Audi A8 L, sportif zarafeti, yüksek kaliteyi ve dinamik statüyü simgeler.

 • Audi A8 L, yolcularına, lüks sınıftaki en geniş iç mekânı sunar. Bundan daha geniş bir iç alan yoktur.

 • Pek çok medya ve ayar işlevini arka koltuktan kontrol edebilirsiniz. Arka koltuk uzaktan kumanda sistemi, çıkarılabilir bir 5,7 inç dokunmatik ekrandır.

 • Yeni Audi A8 L'nin sezgisel özellikli dokunmatik gösterge ekranı, üzerinde kaydırma ve tıklama yaptığınızda size, dokunsal ve işitsel geri bildirimle tepki verir.

 • Devrimsel nitelikli işletim konseptinde, ayrıcalıklı özelliklerle yenilikçi teknoloji.

 • Yeni işletim konseptinin merkezi, 10,1 inç dokunmatik ekrandır. Üstelik A8 L'nin yeni doğal dil kontrolü, akıllı sohbet partneridir.

 • Kusursuz kumaş ile mükemmel şekilde üretildi. A8 L'nin iç mekânı, karşılanmamış bir istek bırakmaz.

 • Audi exclusive size, Audi A8 L'nizi daha da kişiselleştirme seçeneğini verir. Siz de bir tasarımcıya dönüşür ve ücretsiz sunulan farklı deri türleri veya seçkin, özel dış boyalar ile kontrast kumaşları kombine edersiniz.

 • 23 adet Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi hoparlörü tüm duyularınızı tatmin eder.

Tarihi olan bir lider

Prestij ve dinamizm - Yeni A8 L'nin zarif tasarım ögelerinin bir göstergesi. Yeni tasarlanmış dış kısmına karşın özellikle güçlü tekerlek kemerlerinden dolayı efsanevi Ur-quattro modeline bir övgü niteliğindedir.

The new Audi A8 L, side view.
Tasarım hakkında daha fazlası
Hafif yapılı bir büyük ağırlık
Yeni Audi A8 L de tıpkı önceli gibi yenilikçi hafif yapı teknolojisini temsil eder. Çoklu malzemeli uzay kafesi tasarımı, aracın gövdesinin tartıda daha düşük çıkması anlamına gelir. Aynı zamanda burulma direnci de yüzde otuz oranında artırılır.

Çevikliği rahatlıkla birleştiriyor

Şasi hakkında daha fazlası
Asistan sistemler hakkında daha fazlası
Generous interior lighting in the new Audi A8 L.

Zarif aydınlatma teknolojisi

Çoklu renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi sayesinde iç mekân, hassas fiber optik malzemeler ile düzenlenir. Bu sayede iç mekân tasarımının vurgusu artar ve kalitesi daha da zengin hale gelir.

İç mekân hakkında daha fazlası
Yeni kullanım konsepti hakkında daha fazlası
Sayılarla

400

kişiselleştirilebilir fonksiyon

41

asistan sistem

8

materyal ve renk şeması