Audi exclusive > Audi Dünyası > Audi Türkiye
  • stage_exterior_front.jpg
Audi exclusive

Audi exclusive.

Audi sürücüleri özel bir şey isterler. Audi exclusive sizin, o özel şeyi tam anlamıyla kişisel bir şeye dönüştürmenize olanak verir. Audi exclusive'in sizin bireysel tercihlerinizi ne dereceye kadar karşılayabileceğini gösteriyoruz. Hayalinizdeki rengi, boya rengine; çarpıcı bir ahşabı nasıl bir iç dekoratif işlemeye dönüştürdüğümüzü. Ve kaliteli, ince bir deriyi nasıl en beğendiğiniz koltuğa dönüştürdüğümüzü. Bireyselliğinizi sürdürün. Özel ve ayrıcalıklı kalın.

Görünümü. Hissi. Daima çarpıcı.

Deri, doğanın eşsiz bir ürünüdür. Etkisi ve verdiği his, rahatlatıcı bir duyguyu harekete geçirir ve unutulmayacak bir yolculuk olasılığını da artırır. Ona dikkatle bakmak daima bir zevktir: Yumuşak dokusu ışıkta adeta parlar. Bir parça deri, Audi'nizde bir koltuk olarak ayrıcalıklı konfor ile eş anlamlı olur.

Daha fazlasını keşfedin

Doğa tarafından tasarlandı. En yüksek hassasiyetle işlendi.

İnsanın bildiği tüm materyaller içinden sadece ahşap böylesine eşsiz bir ortam yaratabilir. İnce damarlı dekoratif işlemelerin üzerinde parmaklarınızı gezdirdiğinizde o özelliği, ayrıcalıklı, sofistike kaliteyi ve her şeyden önce böyle bir güzelliğe sahip bir nesneyi meydana getirmek için gereken emeği ve zamanı anında hissedebilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin

Dünya, renkler olmadan hiçbir şeydir.

Gün batımının altın tonu, iyi bir şarabın kırmızı rengi, zümrüt yüzüğün yeşili - tüm bu renkler Audi'nizde kullanılmak üzere sunulmaktadır. Hayal edilebilecek hemen her rengin yanı sıra... İdeal renginizin bir örneğini Audi yetkili satıcınıza getirmeniz yeterli.

Daha fazlasını keşfedin