Shell'den Audi Tutkunlarına Avantaj | Audi Türkiye

Audi Sahipleri Shell'de Kazanıyor

  • A226702_large_1400x435.jpg
A226702_large_1400x435.jpg

SHELL'DEN AUDİ TUTKUNLARINA 5 KAT SMART PUAN HEDİYE

Audi müşterileri Shell’de kazanmaya devam ediyor!

Plakasını ZUBİZU’ya kaydedenlere yıl boyunca Shell V-Power yakıt alımında 5 kat Smart Puan hediye!

Aracınızın plakası ve varsa Shell ClubSmart kart numaranız ile kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her ay 5 kat Smart Puan kazanacaksınız.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Shell V-Power yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek.

Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar sadece kampanyaya katılan Shell istasyonlarında, Shell V-Power yakıt alımında geçerlidir. Kampanyaya katılan istasyonların listesini ZUBİZU’daki geçerli lokasyonlar kısmından inceleyebilirsiniz.

Audi’den yeni araç alan veya daha önce araç almış ZUBİZU üyeleri 01.01.2021 tarihi itibarıyla Shell Club Smart kart numarası ve plakası ile Shell kampanya katılımını tamamladıktan sonra kampanyadan yararlanabilecektir.

Shell kampanyasına kayıtlı olan mevcut Audi kullanıcıları 1000 TL’ye kadar yapılacak olan alımlarda 3 kat Smart Puan kazanacaktır. Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren Shell V-Power yakıt alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir.

5 kat Smart puan kampanyası kampanyaya yeni kaydolan müşteriler için yıl sonuna kadar geçerli olup, bir takvim ayında 1.000 TL'ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Aynı ay içerisinde 1.000 TL'yi aşan Shell V-Power alımlarında tek kat Smart puan kazanılır.

Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir. Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir. Kazanılan Smart Puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan Smart Puanlar bu süre bitiminde silinecektir.

Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden Smart Puan kazanılmaz. Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart Puan olmak üzere 500 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir. 500 Smart Puan, 5 TL değerinde akaryakıt veya otogaza eşdeğerdir. Smart Puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.

Sadece ZUBİZU’ya kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden ekstra Smart Puan kazanılır. Smart Puan harcaması için ön saha satış elemanına Smart Puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.

Shell ClubSmart Extra kart sahipleri ile Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları kampanyadan faydalanamaz. Kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU ödül puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.