İlerleme Hikayeleri | Audi Türkiye

İlerleme Hikayeleri

Audi için gelecek bir tutumdur. Bu, inovasyonu mümkün kılarak ve mobilite dünyasını değiştirmek için cesurca ilerleyerek sağlanır. Teknoloji ve Tasarımdan Sürdürülebilirlik ve Lifestyle'a kadar çeşitli konularda Audi'nin geleceği nasıl şekillendirmeye başladığını deneyimleyin. İlerleme Hikayeleri'nden ilham alın.

Audi RS e-tron GT rüzgar tünelinde.

Teknoloji

Teknoloji yoluyla ilerleme. Bugün burada, ilerici teknoloji ve tutkulu yaratıcılık, büyüleyici araçlara ve çözümlere yön veriyor. Yeniliklerin anahtarı olan başarıyı keşfedin.

Audi grandsphere konseptinin iç mekanı.

Gelecek

Audi, heyecan verici bir gelecek için inovatif vizyonlar ve konseptler şekillendiriyor. Bu hiçbir yerde markanın konsept araçlarında olduğu kadar somut değildir. Bu hikayeler sizi yarına bir adım daha yaklaştırıyor.

Işık yansımalarının arkasında César Muntada.

Tasarım

İç ve dış mekanın işlevselliğine nefes kesici ve duygusal bir estetik kazandıran ideal tasarım: Audi sadece heyecan verici tasarımlar değil, aynı zamanda deneyimler için alanlar da yaratıyor. Audi'nin geleceği nasıl şekillendirdiğini keşfedin.

Güneş ışığı bir elin parmaklarının arasından süzülüyor.

Sürdürülebilirlik

Audi, derin inancıyla sürekli olarak sürdürülebilir şekilde hareket ediyor. Audi'nin hem temiz mobiliteye dönüşümü nasıl şekillendirdiği hem de toplumsal değişime kazandırdığı ivme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Koleksiyoncu Christian Boros'un sergi alanı.

Lifestyle

İlham yaratıcılığa ilham verir: Sınırları sorguladığınızda, yeni bir şeye cesaret ettiğinizde ve onu gerçeğe dönüştürdüğünüzde olağanüstü şeyler olur. İnsanları spor, sanat ve müzikte neyin harekete geçirdiğini öğrenin.

Audi RS Q e-tron bir kumulun üzerinden geçiyor.

Audi Sport

Zorluklardan ilham alan: Neuburg an der Donau'dan Suudi Arabistan çöllerine, efsanevi pistlerden egzotik ralli pistlerine, quattro'dan e-tron'a kadar - Audi Sport* ile motor sporlarının büyüsünü deneyimleyin.

 
Audi activesphere konsepti, Audi urbansphere konsepti, Audi skysphere konsepti, Audi grandsphere konsepti

Hayatın Sürekli Yenilenme Ritmi

Audi ve showroomların GES projesi, Gökçen Arıkan’ın D-Maris Bay’e yolculuğuyla birleşerek hayatın her alanında hayallerin peşinden gitmeyi ve yenilenmeyi anlatıyor. Gökçen Arıkan’ın e-tron GT ile hikayesini keşfedin.
Audi activesphere konsepti, Audi urbansphere konsepti, Audi skysphere konsepti, Audi grandsphere konsepti

Bir Yolunu Bul

Audi ile yaşamanın #BirYolunuBul. Birbirinden farklı hayat hikayeleri, birbirinden güzel şehirlerle birleşti. Hayatın içinden ritimlere kulak ver, özgürlüğün peşinden koş, büyüleyici hikayeleri ve işaretleri takip et, hikayeni tamamla ve mükemmelliğe ulaş.
Audi activesphere konsepti, Audi urbansphere konsepti, Audi skysphere konsepti, Audi grandsphere konsepti

Sofistike Lezzetlerin Peşinde

Coğrafya odaklı bir temaya sahip olan 2023 yılının Gastramasa etkinliğinde dünyanın dört bir yanından gelen Michelin yıldızlı şefler, kendi bölgelerine özel çalışmalarını gastronomi tutkunları ile paylaştılar. Rodolfo, Eduard ve Thomas’ın hikayelerini keşfedin.
WingFoil Racing World Cup 2024

Rüzgarın Elektrikle Buluşması

WingFoil Racing World Cup 2024, 22-26 Mayıs 2024 tarihlerinde 16 farklı ülkeden 56 sporcunun katılımıyla Audi sponsorluğunda Türkiye’de ilk kez düzenlendi. Audi’nin sürdürülebilir mobilite yolculuğunun, WingFoil sporcularının konsantrasyonu ile kesiştiği performans dolu anları keşfedin.