activesphere concept > sphere conceptcars > Gelecek > Audi Türkiye
Audi activesphere konsepti

Aktif bir yaşam tarzı için kişisel yol arkadaşınız

Audi activesphere concept ile Audi, gelecekte üst düzey bir hareket kabiliyeti sağlamak için birinci sınıf deneyimler oluşturma vizyonunu sürdürüyor. Sphere ailesinin dördüncü konsept aracı, tümüyle yeni bir gövde stili ile zarafetin ve pratikliğin benzersiz ve önceden görülmemiş bir kombinasyonudur.

 
Audi activesphere concept'in yan görünümü.

Audi activesphere concept daha önce görülmemiş bir araç konseptidir – geliştirilmiş işlevsellikler ve vizyoner bir kullanıcı arayüzü sayesinde hem son derece zarif hem de oldukça kabiliyetlidir.

Audi activesphere concept aracının dünya prömiyerini yeniden yaşayın

26 Ocak 2023 akşamı, İlerleme Kutlamasında, Audi, Audi activesphere concept'i sundu. AUDI AG Marka Başkanı Henrik Wenders ve AUDI AG Tasarım Başkanı Marc Lichte’nin dördüncü Sphere concept aracının arkasındaki fikri ve vizyonu nasıl sunduğunu bir kez daha görün. Loft Malibu (CA) Audi Tasarım Kıdemli Yöneticisi Gael Buzyn ve AUDI AG UI/UX Tasarım Başkanı Sid Odedra ile birlikte, etkileyici bir şekilde Audi activesphere concept aracının insan odaklılığını gösteriyorlar.

 
Audi activesphere concept aracının alt bölümünün yakından görünümü.

Eklenen sürüş keyfi ve heyecan verici artırılmış gerçeklik deneyimleriyle, geleceğe hazır ve kendini kanıtlamış bir seri: quattro dört tekerlekten çekiş.

Audi activesphere concept aracının perde arkası

Açık hava faaliyetleri için tasarlanmış Audi activesphere concept'in, olağanüstü zarafeti, engebeli arazi kapasitesi ile birleştiriyor. Vizyoner bir kullanıcı arayüzü, aracın dışında dahi birinci sınıf bir deneyim yaratıyor. Aktif bir yaşam tarzı için mükemmel bir yol arkadaşı haline geliyor. Belgeselde, hem tasarımın hem kullanılabilirliğin arkasındaki fikir ve bu yeni konsept hakkında daha fazla ayrıntı keşfedin.

 
Boş bir alanda Audi activesphere concept duruyor.

Premium mobilitenin geleceğini şekillendirmek

Audi activesphere concept'i, teknolojik imkanlar, öncü inovasyonlar ve heyecan verici tasarımlar sergilemeye devam eden büyüleyici Audi konsept araçlarından biridir. Bu çalışmalarla, Audi, yenilikçi lüks sınıfın geleceğine göz atıyor.