grandsphere concept > sphere conceptcars > Gelecek > Audi Türkiye
Audi grandsphere concept

Geleceğin lüks aracı

Audi, Audi grandsphere concept* ile geleceğin sedan otomobillerini kendine özgü şekilde yorumluyor. Vizyoner konsept otomobil serisinin ikincisi, yarının birinci sınıf otomotiv konforunun nasıl görüneceğine dair bir fikir veriyor: elektrikli, otomatik*, sezgisel ve sürükleyici deneyimler yaşamanıza imkan veren bol miktarda bireysel alana sahip.

 
Interior view of the Audi grandsphere concept with a view out of the panoramic roof.

Audi grandsphere concept* yolcularının ihtiyaçlarına uyum sağlayan bir deneyim aracıdır. Gömme koltuklar ve geniş cam yüzeyler, açık bir alandaymışsınız gibi hissetmenize katkı sağlar.

Audi grandsphere concept‘in dünya prömiyerinde öne çıkanlar*

Bir deneyim cihazı özelliği taşıyan ve tüm duyulara hitap eden deneyimler için bir platform sunan otomobil: Audi grandsphere concept‘in* arkasındaki vizyon, Ingolstadt'taki Audi Tasarım Merkezinde şekillendi ve bu nedenle konsept otomobili dijital dünya prömiyerinde canlı yayın yoluyla tanıtmak için ideal yerdi. Burada bir kez daha AUDI AG yönetim kurulu üyesi Hildegard Wortmann'ın, AUDI AG markasının başkanı Henrik Wenders'ın, AUDI AG tasarım başkanı Marc Lichte ve AUDI AG ürün pazarlama başkanı Dr. Christiane Zorn'un Audi grandsphere concept¹ ‘i resmi olarak nasıl tanıttıklarına tanık olun.

 
Top-down view of the Audi grandsphere concept with a view of the interior through the panoramic roof.

Geniş cam yüzeyler ve belirgin, organik çizgiler, bütünsel bir gövde oluşturacak şekilde bir araya gelerek Audi grandsphere concept‘e * benzersiz bir siluet kazandırıyor.

Audi’nin şekillendirdiği yarınlar

Tıpkı diğer konsept otomobiller gibi, Audi grandsphere concept * de Audi'deki geleceğe dair bir fikir veriyor. İyi de bu konseptin arkasında kim var? Geliştiriciler, tasarımcılar ve mühendisler belgeselde konuşarak, bizlerin ilk etapta Audi grandsphere concept * otomobili mümkün kılan süreç hakkında fikir edinmemizi sağlıyorlar.

 
The Audi activesphere concept is standing in an empty space.

Vizyon: Gelecek

Bir otomobilden daha fazlasını sunan Audi grandsphere concept* tek değil. Audi'nin birlikte mobilitenin geleceğini yeniden tanımlamak istediği konsept otomobil ailesinin bir üyesi.