urbansphere concept > sphere conceptcars > Gelecek > Audi Türkiye
Audi urbansphere concept

Mega kentleri hiç olmadığı gibi deneyimleyin

Yoğun saatlerin ortasında bir sığınağın keyfini çıkarın. Audi urbansphere concept'in yüksek teknolojili iç mekanı yeni deneyimlerin kilidini açar. Otomatik sürüş teknolojisi sayesinde, üçüncü sphere konsept aracı, her yolcu için ayrı ayrı özelleştirilebilen, tekerlekler üzerinde bir salon veya mobil ofistir.

 
Front view of the Audi urbansphere concept with illuminated LEDs.

Audi urbansphere concept'in Singleframe ızgarasındaki yüzeyin tamamı, iletişim için dinamik bir ışık ekranı olarak kullanılabilir.

Audi urbansphere concept'in dünya prömiyerindeki özel anlar

Audi urbansphere concept, Dört Halka, yarının mobilitesi vizyonunun yönlerini ortaya koyuyor. Diğerlerinin yanı sıra Audi AG Pazarlama ve Satış Yönetim Kurulu Üyesi Hildegard Wortmann, AUDI AG Teknik Geliştirme Yönetim Kurulu Üyesi Oliver Hoffmann ve AUDI AG Marka Müdürü Henrik Wenders'in üçüncü sphere concept aracı küresel kamuoyuna nasıl sunduğunu buradan öğrenin.

 
Focus on the light staging in the rear door.

Audi urbansphere concept tüm yolculara maksimum kullanım konforu sunarken, aydınlatmalar rahatlatıcı bir atmosfer yaratır

Vizyon, yaratıcılık ve uzmanlık

Audi urbansphere concept, Audi'nin mega kentlerde yarının mobilitesini nasıl hayal ettiğine dair bir ön gösterim sunuyor. Belgeselde, mühendisler, tasarımcılar ve teknisyenler aracın gelişimi hakkında kavrayışlar sunuyor. Konsept aracın mümkün olması için şart olan bu sürecin parçaları, Audi'de yeni bir çığır açtı.

 
Audi Urbansphere konsept aracın hafif eğik olarak fotoğraflandığı önden görünümü.

Audi sphere concept araçları

Bugüne kadar ortaya çıkan üç büyüleyici konsept aracı ile Audi, yarının ilerici mobilitesine bir bakış sunuyor. Yenilikçi teknolojiler ve gerçekten sürükleyici yollarla zaman geçirmek için bol miktarda alan, yolcuların aracın içinde heyecan verici bir deneyim dünyasının tadını çıkarmasını sağlıyor.