Audi A3 Sedan | Modeli | Audi Türkiye
Audi A3 Sedan arkadan görünüm

Yeni A3 Sedan

Audi A3 Sedan’ın önden görünümü

Yolu daha çekici kılar.

Zarif silueti ve etkileyici ön ve arka tasarımı duyguları uyandırır.

İlk izlenim önemlidir.

Yeni Audi A3 Sedan’ın, örneğin Metalik Progresif Kırmızı¹ gibi, hangi gövde rengi ile en büyük etkiyi yaratabileceğine siz karar verirsiniz.

Aydınlık bir tercih: Yeni tasarlanmış iç unsurlara sahip Matrix LED farlar¹, yeni Audi A3 Sedan’a çok özel bir çekicilik katar. Dört yeni gündüz farı imzası arasından kişisel ışık senaryonuzu seçin. Arka kısımdaki çarpıcı ışık imzası genel görünümü tamamlar.

Daha fazlası için alan.

Her gün için pratiklik, boş zamanlarda kullanım içinse değişkenlik sağlar. Katlanabilir arka koltuklar (40:20:40)¹ sayesinde yeni Audi A3 Sedan son derece esnek bir yol arkadaşıdır. İkinci koltuk sırasının arkasındaki bagaj kapasitesi toplamda 425 litredir.

Yoğun ses deneyimi.

İsteğe bağlı olarak, Audi A3 Sedan aracınız SONOS 3D premium ses sistemi¹ ile donatılabilir. Subwoofer dahil 15 adet yüksek performanslı hoparlör, müziği unutulmaz bir deneyime dönüştürür. Yüksek ve alçak tonların zengin bas sesler eşliğinde muhteşem reprodüksiyonu, bütün yönleriyle deneyimlenebilir.

Audi Sonos

Dijitalleşmeyi deneyimleyin.

MMI dokunmatik¹ özellikli MMI navigasyon plus'ın yol bulma özelliğini kullanın veya yalnızca kapsamlı bilgi-eğlence özelliklerinin keyfini çıkarın.

Audi A3 Sportback’in KokpitiAudi A3 Sportback’in Kokpiti

Not: Görüntü, Audi A3 Sportback’e aittir. MMI'da arka plan: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Her perspektifte dinamizm.

Gelişmiş konfor veya sportif kullanım sayesinde yeni Audi A3 Sedan aracınızı nasıl süreceğinize siz karar verirsiniz. Aynı zamanda, akıllı asistan sistemleri¹,² sürüş sırasında size yardımcı olurken, mild hibrit teknolojisi⁴ enerji geri kazanımını mümkün kılabilir.

Audi exclusive⁵.

Yeni Audi A3 Sedan aracınızı ilham verici bir şekilde benzersiz ve kendiniz kadar net kılın. Metalik Java Yeşili gibi çeşitli özelleştirilmiş gövde renkleri arasından seçim yapın.

Audi A3 Sedan Audi Exclusive

Hayatın kendisi kadar değişken.

Audi Orijinal Aksesuarları⁶, Audi’nize daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi A3 Sedan’ın tavan bagajı

Ayrıntılarıyla dinamizm: Yeni Audi A3 Sedan aracınıza son dokunuşu, Bagaj kapağında karbon spoyler¹ ile yapın. Hem tasarım hem de malzeme sportif karakteri vurgular, spoyler ise genel izlenimi tamamlar.

Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback.

Yakıt tüketimi (birleşik): 5,9–5,2 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–119 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D.

Audi A3 allstreet

Audi A3 allstreet.

Yakıt tüketimi (birleşik): 5,8-5,4 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–123 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D.

¹Belirtilen ekipman, ek bir ücret karşılığında kullanılabilen bir seçenektir.
²Lütfen unutmayın: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürüş sırasında yardım sağlar. Bununla birlikte, sürücü aracı kullanmaktan sorumlu olmaya devam eder ve her zaman dikkatli olması gerekir.
³Parlak tornalanmış veya parlatılmış cilalı alaşım jantların yanı sıra cilalı veya kısmen parlatılmış alaşım jantlar, kış koşullarında kullanılmamalıdır. İmalat nedenlerinden ötürü, jant yüzeyi bu tür bir kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve tuzlama yapılan yollarda veya benzeri maddeler nedeniyle kalıcı hasar görebilir.
⁴35 TFSI S tronic modeli için (Yakıt tüketimi (birleşik): 5,7-5,2 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 130–118 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: D).
⁵Audi exclusive, Audi Sport GmbH’den ek bir ücret karşılığında temin edilebilen bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.
⁶Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.