Audi A3 Sedan | Audi Türkiye
Audi A3 Sedan

A3 Sedan

Audi A3 Sedan.

Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 6.6–3.8 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 152–97 g/km.

Audi A3 Sedan sportif, şık dış tasarımı, özel yapım olması ve yüksek kaliteli, sürücü odaklı iç mekanı ile etkiliyor.
Hissedebileceğiniz ilerleme.

Panorama view Audi A3 Sedan

Panoramik görünüm

Not: Bu 360 derecelik canlandırma ile Audi A3 Sedanı farklı açılardan deneyimleyin.

Önemli olan ilk izlenimdir

Gözleriniz hemen bal peteği görünümündeki çarpıcı radyatör ızgarasına sahip yeni Audi Singleframe'e dönecektir. Yan tarafta, sürekli olarak devam eden omuz çizgisi yeni Audi A3 Sedan'ın uzunluğunu vurgulamak için arka kapıya kadar uzanır. Ayrıca, geniş iz genişliği araca atletik bir karakter katar.

The new MMI-System in the Audi A3 Sedan

Çalışma konsepti ve bilgi ve eğlence sistemleri

Yeni Audi A3 Sedan, örneğin opsiyonel MMI dokunmatik özellikli MMI navigasyon plus sistemi ile, kolay anlaşılır bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Opsiyonel Audi sanal kokpit plus sistemi ve opsiyonel head-up display (göz hizası ekranı) doğrudan sürücünün görüş alanında olacak şekilde ek bilgiler gösterir. Ve motorun mırıltısının yanında, opsiyonel Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi kulaklara bir ziyafet sunar.

Sürücü asistan sistemleri

Audi A3 Sedan'da yer alan çeşitli sürücü asistan sistemleri² aracınızın kontrolünü korumakta zorlanabileceğiniz durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olur: örneğin trafikte önünüzdeki araca çok yakın sürüyorsanız opsiyonel adaptif hız sabitleme asistanı sizi uyarır. Park yerlerinden çıkarken, isteğe bağlı çapraz trafik asistanı yan taraftan bir aracın yaklaşması durumunda sizi uyarır.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi A3 Sedan yaratmak için farklı son kat boyaları ve jantları kombine edin.
H1H1_U53_Pyramid_AU38x_A3_Limo_001_00.jpg
Metalik Manhattan gri Metalik Manhattan gri
Metalik Glacier beyaz Metalik Glacier beyaz
Metalik Atol mavi Metalik Atol mavi
Metalik Navarra mavi Metalik Navarra mavi
Metalik Tango kırmızı Metalik Tango kırmızı
18" alaşım jantlar, 5 Y kollu tasarım 18" alaşım jantlar, 5 Y kollu tasarım
Audi Sport 18" alaşım jantlar, 5 kollu bayrak tasarımlı Audi Sport 18" alaşım jantlar, 5 kollu bayrak tasarımlı
Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 Y kollu yapısal tasarımlı Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 Y kollu yapısal tasarımlı
Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 çift kollu kenar tasarımlı Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 çift kollu kenar tasarımlı
Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 kollu trapez tasarımlı Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 kollu trapez tasarımlı

İç mekan: çok yönlü

Audi A3 Sedanın iç mekanı: sürücü odaklı ve dijital. Opsiyonel çok renkli ambiyans aydınlatma paketi plus ile, iç mekanı 30 farklı renkte aydınlatabilirsiniz. Yeni kontrol paneli, – S tronic bulunan araçlarda – vites kolu çalıştırma özelliğine sahip orta konsol ve öndeki opsiyonel spor koltuklar da yeni nesil teknolojik görünümü vurgular. 10,1 inçlik MMI dokunmatik renkli kontrol paneli parlak siyah yüzey içine yerleştirilmiştir.

MMI-Sistem

Matrix LED farlar

Dijital gündüz yanan ön farlarla aydınlatma imzasına sahip isteğe bağlı Matrix LED farlar yolu daha iyi görmenizi sağlar. Bu farlar karşıdan gelen araçlar veya önde ilerleyen araçlardaki sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önemli ölçüde azaltabilir. Eve dönüş/evden ayrılma işlevindeki kademeli aydınlatma sekansı da aydınlatma paketine yapılan eklemelerdendir.

Matrix LED headlights of the Audi A3 Sedan

Audi drive select

Verimli, dinamik, konfor, otomatik veya bireysel; A3 Sedan’da opsiyonel Audi sürüş seçimi ile bireysel sürüş tarzınıza en uygun sürüş modunu seçebilirsiniz. Daha fazla dinamik özellikler, daha fazla konfor veya bu ikisinin özel bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Verimlilik modu yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

Audi Genuine Accessories in the Audi A3 Sedan

Size özel çözümler

Audi Orijinal Aksesuarları ürün yelpazesinden seçilen opsiyonel donanım Audi A3 Sedan ile günlük sürüş deneyiminizi daha da kolaylaştırır. Esnek Dualfix i-SIZE çocuk koltuğunun önemli bir özelliği de 360 derece dönebilmesidir. Koltuğu sökmeye ve yeniden takmaya gerek kalmadan, öne bakar konumdan kolayca arkaya bakar konuma ve bunun tersi şekilde döndürülebilir. Ek olarak, araç park edilmiş durumdayken koltuk açık kapıya doğru da döndürülebilir. Bu çocuğun araca bindirilmesini ve araçtan indirilmesini kolaylaştırır.

Daha Fazlası
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Asistan sistemlerinin sürücüyü sürüş sırasında sadece ilgili sistem sınırları dahilinde desteklediğini lütfen unutmayın. Sürüş görevini yerine getirme sorumluluğu ve gerekli özenin gösterilmesi daima sürücüye aittir.