Audi A3 Sportback | Modeli | Audi Türkiye
Audi A3 Sportback’in yandan görünümü

Yeni A3 Sportback

Audi A3 Sportback’in ön kısmı

Duyguları formda tutar.

Etkileyici ön ve arka tasarımın yanı sıra dinamik bir siluete sahip yeni Audi A3 Sportback’i deneyimleyin.

Yolu daha çekici kılar.

Yeni Audi A3 Sportback’in, örneğin Metalik Distrikt Yeşil¹ gibi, hangi gövde rengi ile en büyük etkiyi yaratabileceğine siz karar verirsiniz.

Aydınlık bir tercih: Yeni tasarlanmış iç unsurlara sahip Matrix LED farlar¹, yeni Audi A3 Sportback’e çok özel bir çekicilik katar. Dört yeni gündüz farı imzası arasından kişisel ışık imzanızı seçin. Arka kısımdaki çarpıcı ışık imzası genel görünümü tamamlar.

Daha fazlası için alan.

Her gün için pratiklik, boş zamanlarda kullanım içinse değişkenlik sağlar. Katlanabilir arka koltuklar (40:20:40)¹ sayesinde yeni Audi A3 Sportback son derece esnek bir yol arkadaşıdır. Bagaj kapasitesi, koltuklar tamamen katlandığında 380 litreden 1.200 litreye kadar çıkabilir.

Audi A3 Sportback gövde

Yoğun ses deneyimi.

Yeni Audi A3 Sportback aracınız isteğe bağlı olarak SONOS 3D premium ses sistemi¹ ile birlikte sipariş edilebilir. Subwoofer dahil 15 adet yüksek performanslı hoparlör, müziği unutulmaz bir deneyime dönüştürür. Yüksek ve alçak tonların zengin bas sesler eşliğinde muhteşem reprodüksiyonu, bütün yönleriyle deneyimlenebilir.

Audi Sonos

Audi A3 Sportback’in KokpitiAudi A3 Sportback’in Kokpiti

Not: MMI'da arka plan: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Her açıdan dinamik.

Gelişmiş konfor veya sportif kullanım sayesinde yeni Audi A3 Sportback aracınızı nasıl süreceğinize siz karar verirsiniz. Aynı zamanda, akıllı asistan sistemleri¹,² sürüş sırasında size yardımcı olurken, mild hibrit teknolojisi⁹ enerji geri kazanımını mümkün kılabilir.

Audi exclusive¹⁰.

Yeni Audi A3 Sportback aracınızı ilham verici bir şekilde benzersiz ve kendiniz kadar net kılın. Metalik Şiraz kırmızı gibi çeşitli özelleştirilmiş gövde renkleri arasından seçim yapın

Audi A3 Sportback Exclusive

Hayatın kendisi kadar değişken.

Audi Orijinal Aksesuarları¹¹, Audi’nize daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi A3 Sportback’in yandan görünümü

Ayrıntılarıyla dinamizm: Karbon tavan spoyleri¹ Audi’nizin karakterine özel olarak uyarlanmıştır. Bu, sportif tasarımı daha da vurgular ve aracın arka kısmına çarpıcı bir bitiş kazandırır.

Audi A3 Sedan.

Audi A3 Sedan.

Yakıt tüketimi (birleşik): 5,9–5,2 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–119 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D.

Audi A3 allstreet.

Audi A3 allstreet.

Yakıt tüketimi (birleşik): 5,8-5,4 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–123 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D.

¹Belirtilen ekipman, ek bir ücret karşılığında kullanılabilen bir seçenektir.
²Lütfen unutmayın: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürüş sırasında yardım sağlar. Bununla birlikte, sürücü aracı kullanmaktan sorumlu olmaya devam eder ve her zaman dikkatli olması gerekir.
³Yalnızca S line ile birlikte.
⁴Audi Sport GmbH'den.
⁵Parlak tornalanmış veya parlatılmış cilalı alaşım jantların yanı sıra cilalı veya kısmen parlatılmış alaşım jantlar, kış koşullarında kullanılmamalıdır. İmalat nedenlerinden ötürü, jant yüzeyi bu tür bir kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve tuzlama yapılan yollarda veya benzeri maddeler nedeniyle kalıcı hasar görebilir.
⁶Pulse kumaş, kısmen geri dönüştürülmüş fiberlerden üretilmiş sürdürülebilir bir malzemedir.
⁷Yalnızca iç mekan S ile birlikte.
⁸Impressum dokuma kumaş, kısmen geri dönüştürülmüş fiberlerden üretilmiş sürdürülebilir bir malzemedir.
⁹35 TFSI S tronic modeli için (Yakıt tüketimi (birleşik): 5,9-5,2 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–119 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: D).
¹⁰Audi exclusive, Audi Sport GmbH’den ek bir ücret karşılığında temin edilebilen bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.
¹¹Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.
¹²Yalnızca taşıyıcı ünite ile birlikte.