Audi A6 Sedan | Modeli | Audi Türkiye
Audi A6 Sedan yandan görünüm

A6 Sedan

Audi A6 Sedan yandan görünüm

Atletik özellikler ile klasik bir güzellik

Advanced line Audi A6 Sedan, önünden arkasına sportif ve zariftir: yeni bir yapıya sahip Audi Singleframe'den yeni tasarlanmış arka difüzöre kadar.

Audi A6 Sedan'ın LED aydınlatması
Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Ortalama yakıt tüketimi¹: 8,2-5,6 l/100 km (WLTP); ortalama CO₂ emisyonu¹: 194-148 g/km (WLTP). Araç için NEDC'ye göre değil, sadece WLTP'ye göre tüketim ve emisyon değerleri mevcuttur.

¹Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
²Not: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Bununla birlikte, sürücü aracı kullanmaktan sorumlu olmaya devam eder ve her zaman dikkatli olması gerekir.
³İşlevsellik, farklı ülkelerdeki kullanılabilirliğe ve araç konfigürasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bahsedilen ekipman, ek ücret karşılığında temin edilebilen bir seçenektir.
⁴Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından ekstra ücret karşılığında sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınıza başvurun veyahttps://www.audi.com.tr/tr/web/tr/audi-dunyasi/audi-exclusive.html adresini ziyaret edin.
⁵Audi orijinal aksesuarlarını AUDI AG'den ek ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon değerleri hesaplanırken aksesuarlar hesaba katılmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.
⁶Bahsedilen ekipman, ek ücret karşılığında temin edilebilen bir seçenektir.