Audi A7 Sportback | Audi Türkiye
Audi A7 Sportback

A7 Sportback

Dört halka. Belirgin bir çizgi.
Audi A7 Sportback

Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 7,5-4,3 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 172–113 g/km

Karakteristik, kolay tanınan, A7. Kendi benzersiz ışık imzasına sahip keskinleştirilmiş farlar, geniş Audi Singleframe tek çerçeveli ve coupé benzeri silueti ile dik bir ön kısım ve heykelsi bir arka kısım – Devrim niteliğindeki bir tasarım dilinin elçisi olan A7 Sportback yine de klasik quattro genlerini taşır.

Etkileyici çok yönlülük

Bir coupé'nin tasarımını, bir sedanın genişliğini ve bir Avant'ın çok yönlülüğünü sunan Audi A7 Sportback, özellikleri açısından dünyanın en iyilerini bir araya getirir ve iş ve işten arta kalan zamanlar için dinamik bir all-rounder modeldir.

Dynamic side view Audi A7 Sportback

En çekici haliyle dinamizm

Geniş yüzeyleri ve keskin kenarlarından atletik ve gergin çizgilerine kadar, Audi A7 Sportback her açıdan ilericiliği yansıtır.

Yeni özgürlükler ortaya çıkarmak

Panoramik cam tavan, ufku araç içindeymiş gibi karşılar ve bol ışıkla beslenen aydınlık bir iç mekan yaratır. Pratik güneşlik, değişen ışığa göre istenilen şekilde otomatik olarak ayarlanabilir. Güneşlik kapatıldığında güneşten kusursuz şekilde koruma sağlanır ve iç mekan serin tutulur.

A7 Sportback interior
Seat in the cockpit of an Audi A7 Sportback

Yüksek kaliteli malzemeler

A7 Sportback'in iç tasarımı iki temel özellikle karakterize edilir: sportiflik ve kalite. Tüm detaylar, işçilikte kullanılan malzemeler ve dekoratif aksesuarlar, temel model ve opsiyonel Audi design selection paketinden opsiyonel S line spor paketine kadar yüksek kaliteli estetiğin vurgulanmasını sağlar.

Audi A7 Sportback'in iç mekanında Audi exclusive

Daha belirgin

Audi exclusive² ile Audi A7 Sportback'inizi sizin kadar benzersiz yapın.

Daha fazla bilgi

Sportif sürüş deneyimi

Sönümleme kontrol özelliğine sahip isteğe bağlı süspansiyon sistemi sayesinde Audi A7 Sportback, bir spor otomobilin performansını lüks bir sedanın sürüş kültürü ile birleştirir. Spor diferansiyelli quattro, neredeyse her arazi tipinde dinamik performans, yüksek hassasiyetli yol tutuşu ve üstün yönlenme dengesi sağlayarak sportif bir sürüş tarzı sunmak için bir seçenek olarak mevcuttur.

1
*** Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri araç donanımına göre farklılık gösterebilir***
2
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.