Audi A4 Sedan | Modeli ​| Audi Türkiye
Audi A4 Sedan

A4 Sedan

Sportifliğin dışa vurumu.
Audi A4 Sedan.

Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 8,4-5,1 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 190–134 g/km


Hassas bir şekilde keskinleştirilmiş ön görünüm ve karakteristik arka kısma sahip ilerici tasarımı sayesinde, Audi A4 Sedan'ın sportif karakteri her zamankinden daha fazla etkileyici: Birinci sınıf kaliteye sahip ve işlevsel bir iç tasarım, dijitalleşme, bilgi-eğlence ve sürücü asistan sistemleri² alanlarındaki yenilikçi teknolojiler ve bir dizi güçlü motor paketi tamamlar.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA4_L_191002.jpg
1920x1080_AA4_L_191002.jpg
  • At the front, the mighty Singleframe and the emphatic wide air inlets form a powerful unit.

  • Let the Audi A4 Sedan take effect.

  • With its virtually completely redesigned body, the Audi A4 Sedan appears sportier than ever.

  • Design highlights of the side view: broad wings, a striking sill trim and large alloy wheels.

  • The offset diffuser area including trapezoid tailpipes round off the rear in sporty fashion.

  • Choose from a wide range of TFSI and TDI engines (Fuel consumption combined¹: 6.7–3.7 l/100 km; CO₂ emissions combined¹: 153–98 g/km).

  • In the Audi A4 Sedan, let optional driver assist systems help you.

  • The Audi A4 Sedan comes with 17-inch alloy wheels in 5-arm dynamic design as standard.

  • In the interior of the Audi A4 Sedan, you can expect plenty of space and optional features such as the ambient lighting packages.

Kişiye özel görünüm.

Audi A4 Sedan'ın yandan görünümü, dikkatleri anında tekerleklere, geniş kanatlara ve çarpıcı marşpiyel çıtalarına çeker. Arka kısımda, LED lambalar kesintisiz bir krom şeritle bağlanır. Yamuk şeklindeki entegre egzoz borularına sahip kayık difüzör alanı, sportif bir görünüm sağlar. Derin ve geniş Singleframe çerçeve, tampon ve frapan geniş hava girişleri ön tarafta güçlü bir birliktelik oluşturur.

Son derece geniş ve üst sınıf kaliteye sahip – iç tasarım

İç mekanda, aracın genişliği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır ve bu şeridin üzerinde uzanan krom bir çıta sayesinde de ekstra bir tasarım vurgusu eklenir. Orta konsolda geniş, pratik bir eşya bölmesi bulunur. Standart iç aydınlatmaya okuma lambaları dahil edilmiştir; aracın ön tarafında yer alan okuma lambaları sensör kontrollüdür. Daha da lüks bir atmosfer yaratmak için isteğe bağlı iç mekan aydınlatma paketlerinden birini seçin.


Dijitalleşmeyi deneyimleyin

İsteğe bağlı bir donanım olan MMI touch özelliğine sahip MMI navigasyon plus ile Audi connect³ servislerinin büyük bir kısmını kullanabilirsiniz. Özellik, bilgi-eğlence sistemi, navigasyon, emniyet ve servis işlemleri konularında dijital servislere erişmenizi sağlar. Örneğin, trafik akışı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın, yakınlardaki gezilecek yerleri keşfedin veya güncel yakıt fiyatlarını öğrenin. Google Earth™⁴ navigasyon aracı, arazi bilgileri, sokak adları ve işletme listeleri gibi bilgiler sunar. Sesli kontrol sistemi ve 10,1 inç orta ekran sayesinde sistemin kullanımı gerçekten çok kolaydır. Audi connect hizmetlerinin sunulması ülkeye özgü durumlar gereği farklılık göstermektedir.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi A4 Sedan yaratmak için farklı dış renk seçeneklerini ve jantları kombine edin.
Z8Z8_44S_Pyramid_AU49x_A4_Limo_007_01.jpg
Metalik Terra Gri Metalik Terra Gri
Metalik Navarra mavi Metalik Navarra mavi
Metalik Glacier beyaz Metalik Glacier beyaz
Parlak siyah Parlak siyah
Metalik Floret gümüş Metalik Floret gümüş
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu torsio tasarımı 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu torsio tasarımı
18 inç alaşım jantlar, 10 kollu dinamik tasarım 18 inç alaşım jantlar, 10 kollu dinamik tasarım
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 10 kollu türbin tasarımı 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 10 kollu türbin tasarımı
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 10 kollu V tasarım 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 10 kollu V tasarım
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu rotor tasarımı19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu rotor tasarımı 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu rotor tasarımı19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu rotor tasarımı
Headlights Audi A4 Sedan

Pratik ve çarpıcı – aydınlatma sistemi

Standart donanım, yolu neredeyse gün ışığı seviyesinde aydınlatmayı sağlayan LED teknolojisine sahip farlar içerir. İsteğe bağlı sunulan Matrix LED farlar, yolun geri kalanını aydınlatmaya devam ederken karşıdan gelen araçları seçmeli olarak maskeleyebilir. Aracın kilidini açtığınızda veya aracı kilitlediğinizde, farlar etkileyici dinamik aydınlatma sekansı gösterisini sunar. Arka tarafta, dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergelere sahip LED ışıkları da seçebilirsiniz.

Güçlü sürüş performansları

Audi A4 Sedan'ınız için 150 kW (204 hp) ile 195 kW (265 hp, ortalama yakıt tüketimi¹: 8,3-7,4 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 189–167 g/km) arasında TFSI ve TDI motorları arasında seçim yapabilirsiniz. Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen mild hibrit teknolojisine sahiptir.

Rear view Audi A4 Sedan

Arka plan asistan sistemleri

Audi A4 Sedan'ınızı sürerken, sürücü asistan sistemlerinin² size yardım etmesine izin verin - örneğin şehir yardım paketi. Park sistemi plus² ve geri görüş kamerası² dahil şehir trafiğine yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir. Yine bu pakette bulunan çıkış uyarısı², arkadan yaklaşan yol kullanıcılarını algılayabilir ve siz kapıyı açmadan önce LED sinyali ile sizi uyarabilir. Standart olarak Audi A4 Sedan, 85 km / saate kadar olan araç hızlarında görsel ve sesli sinyaller ve gerekirse bir fren sarsıntısı yoluyla yaklaşan bir çarpışmayı uyarabilen Audi pre sense city ile donatılmıştır.

Doğrudan temin edilebilen yeni otomobiller

Rear vie Audi A4 Sedan
 
Projected Audi rings from the LED door lights of the Audi A4 Sedan
 

Doğru çözümlere sahipsiniz

Audi Orijinal Aksesuarları⁵ Audi A4 Sedan'ınıza daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi exclusive

Audi A4 Sedan'ınızı Audi exclusive⁶ ile ilham verici bir şekilde benzersiz kılın. Seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesinde özelleştirilmiş boya kaplamaları ile. Tam olarak nasıl istersen.

Audi exclusive renkler
 
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınıza başvurun.
4
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır
5
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.
6
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.