Audi A5 Cabriolet | Modeli | Audi Türkiye
A5 Cabriolet arkadan görünüm

Hissi deneyimleyin

Audi A5 Cabriolet'ye binin ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayın.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Cabriolet'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır.

Çevrenizin tadını çıkarın

50 km/saate kadar hızlarla hareket ederken tavan 15 saniye içinde açılabilir ve 18 saniye içinde tekrar kapatılabilir. Bagaj kapasitesi 370 litredir.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

İlerici yapıya sahip bu iç tasarım, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri, son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve standart ortam aydınlatma paketi plus ile tamamlanır. İsteğe bağlı Audi design selection ve S line iç görünüm paketleri sayesinde, iç mekana ek görsel aksanlar eklenebilir.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Cabriolet'deki isteğe bağlı dinamik direksiyon, aracın direksiyon oranını ve direksiyon gücünü araç hızına göre her an hassas bir şekilde ayarlayabilir. Audi drive select ile sürüş hissini ayarlayabilirsiniz: dinamik, konfor, otomatik, bireysel ve verimlilik modlarından birini seçin.

Audi A5 Coupé

Audi A5 Coupé

Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,1-4,0 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 162-104 g/km. Aralık içinde verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant takımına bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.