Audi A5 Cabriolet | Modeli | Audi Türkiye
Bir kadın ile birlikte A5 Cabriolet üstten görünüm

A5 Cabriolet

A5 Cabriolet arkadan görünüm

Hissi deneyimleyin

Audi A5 Cabriolet'ye binin ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayın.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Cabriolet'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır.

A5 Cabriolet yan arkadan görünüm

Tüm açılardan sportif: Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğini vurgularken, çarpıcı tekerlek kemerleri gözleri isteğe bağlı seçilen 20 inç alaşım jantlara çeker.

Çevrenizin tadını çıkarın

50 km/saate kadar hızlarla hareket ederken tavan 15 saniye içinde açılabilir ve 18 saniye içinde tekrar kapatılabilir. Bagaj kapasitesi 370 litredir.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

İlerici yapıya sahip bu iç tasarım, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri, son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve standart ortam aydınlatma paketi plus ile tamamlanır. İsteğe bağlı Audi design selection ve S line iç görünüm paketleri sayesinde, iç mekana ek görsel aksanlar eklenebilir.

a5cabrio

Her şey göz önünde.

Standart Audi sanal kokpit plus ayrıca özelleştirilebilen kullanımı, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranı ile karışıklığı en aza indirir.

Audi A5 Cabriolet dinamik yandan görünüş

Güçlü çekişler: Motorlar söz konusu olduğunda, 150 ila 195 kW (Ortalama yakıt tüketimi¹: 8,2–5,8 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 187–152 g/km) arasında değişen çeşitli TFSI ve TDI varyantları arasından seçim yapabilirsiniz.

Audi A5 Coupé

Audi A5 Coupé

Ortalama CO2 emisyonları¹: 179-136 g/km; Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,9-5,2 l/100 km.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.