Audi A8 L | Modeli | Audi Türkiye
Audi A8 L yan görünüm

A8 L

Audi A8 L arka iç mekan

Ender rastlanan iç mekan

Audi A8 L’nin arka kısmında yüksek konfora ve ekstra geniş bir alana sahipsiniz.

Audi S8 dinamik

Audi S8

Ortalama CO₂ emisyonları¹: 245 g/km; Ortalama yakıt tüketimi¹: 10,7 l/100 km. Aralıklarda verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine bağlıdır.

1
***Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.***
2
Rahatlama fonksiyonuna sahip, konfor için özelleştirilmiş konturlu koltuklar seçiliyse, ön yolcu koltuğunu ayarlama olanakları sınırlıdır.
3
Bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin.
4
Arkadaki ekranların işlevleri bölgeye göre değişebilir ve mobil hizmetler/uygulama sağlayıcısı tarafından müşteri cihazı için sağlanan hizmetlere bağlıdır. Ekranları kullanmak için bir müşteri cihazı (akıllı telefon, tablet vb.) gereklidir. Görüntülenebilir içerik hakkında daha fazla bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin. Cep telefonu ücretleri geçerli olabilir.
5
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.