Audi A8 L | Modeli |Audi Türkiye
Audi A8 L arka iç mekan

Ender rastlanan kapasite

Audi A8 L'de arkada yüksek oturma konforu ile konforlu ve ekstra geniş bir iç mekana sahipsiniz.

Gerçek mükemmellik içten gelir

Yeni Audi A8 L, özellikle yüksek oturma konforu ile yüksek kaliteli genişletilmiş bir iç mekana sahiptir. Ön yolcunun arkasındaki koltuk için dinlenme koltuğu işlevine sahip isteğe bağlı konforlu özelleştirilmiş konturlu koltuk, yolda çalışmak ve dinlenmek için neredeyse ideal bir yer sunar.

Daha büyük düşün

Metalik Firmament mavi renkli yeni Audi A8 L, daha fazla baş ve bacak mesafesinin yanı sıra, son derece ferah bir ortama sahiptir. Daha uzun aks mesafesi ve daha geniş kapılarla benzerlerinden üstün bir tasarım.

Hassas. Dinamik. Kolay fark edilir

Gelecek nesil aydınlatma teknolojisi ile büyülenin. Opsiyonel dijital Matrix LED farlara veya OLED arka lambalara sahiptir. Müşteriler, bir araç satın alırken iki stop lambası imzası arasında seçim yapabilir. Sürüş moduna bağlı olarak, araç hareketsizken, imzanın stili ayarlanır.

Audi exclusive⁵ ile benzersiz olun

Audi exclusive⁵ ile, sizin kadar özgün olan Audi A8 L’nizi benzersiz hale getirin. Geniş çeşitlilikte renklere sahip, mat efektli gövde renklerinin yanı sıra, seçili döşemeler, renkli deri ve özelleştirilmiş boya katlarına sahiptir. Tam olarak sizin istediğiniz gibi.

Hayat kadar değişken

Audi Orijinal Aksesuarları⁶ iş için kullandığınız otomobilin tamamen çok yönlü bir kapasiteye sahip olmasını sağlar. Teknik özellikler ve görsel unsurlar, bu otomobili yeni ihtiyaçlara göre kolayca ayarlamanızı sağlar. Tekrar tekrar.

1
***Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.***
2
Rahatlama fonksiyonuna sahip, konfor için özelleştirilmiş konturlu koltuklar seçiliyse, ön yolcu koltuğunu ayarlama olanakları sınırlıdır.
3
Bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin.
4
Arkadaki ekranların işlevleri bölgeye göre değişebilir ve mobil hizmetler/uygulama sağlayıcısı tarafından müşteri cihazı için sağlanan hizmetlere bağlıdır. Ekranları kullanmak için bir müşteri cihazı (akıllı telefon, tablet vb.) gereklidir. Görüntülenebilir içerik hakkında daha fazla bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin. Cep telefonu ücretleri geçerli olabilir.
5
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.