Audi Q2 | Modeli | Audi Türkiye
Audi Q2 in frontview

Q2

Dinamik tasarım,
Sıradışı eğlence.
Audi Q2.

Yakıt tüketimi, ortalama¹: 6.5–6.0 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonları¹: 149-137 g/km

Şehre yönelik SUV, etkileyici, güçlü tasarım, geniş bir dizi bilgi eğlence seçeneği ve dinamik süspansiyon teknolojisi sunar. Yenilikçi direksiyon ve isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı² gibi öne çıkan unsurlar, sadece şehirde değil, direksiyonda da rahatlığı ve muazzam bir eğlenceyi garanti eder.


Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q2-my2021-1257.jpg
1920x1080-audi-q2-my2021-1257.jpg
 • The Audi Q2 is an impressive urban SUV with progressive design. Optical highlights are the new front and rear bumpers, the iconic blade on the C-pillar and the optional matrix LED headlights.

 • Meant for more: The new Audi Q2.

 • The new design of the Audi Q2: strikingly strong character.

 • Discover new connections with Audi connect³. Daily.

 • More space for all your plans with the Audi ski and luggage box.

 • Matrix LED headlights enable your Audi Q2 to provide precise, high-resolution illumination of the road.

 • Excellent fun at the wheel and driving convenience are guaranteed thanks to the progressive steering as standard and the optional adaptive cruise assist².

 • The striking rear of the Audi Q2 is defined by the distinctive bumpers and the roof edge spoiler.

 • The large implied air inlets appear even more expressive, the octagonal Audi Singleframe is slightly lower than before, making the front section appear wider.

 • The optional Audi virtual cockpit and the sport contour leather steering wheel in 3-spoke design with multifunction plus and shift paddles provide full control and an overview of the cockpit.

 • Enough space for everyday use: the luggage compartment volume with folded rear seat backs is 1,050 litres.

 • The sports seats, front with contrasting seams in rock grey as well as S-embossing in the backrests emphasise the sporty character.

 • Decorative foils in platinum grey matt provide highlights and an individual appearance. Set of foils for side skirts in the variants Audi rings or quattro lettering, depending on the type of drive. Shown here in the version with Audi rings.

 • The exterior mirror housing in matt black is a highlight from the optional matt black style package.

 • The Audi virtual cockpit presents important information right in the driver’s field of vision.

Kendine özgü SUV

Şaşırtıcı derecede ilgi çekici: Ön ve arka tampon tasarımı ve ve dinamik, alışılmadık gövde hatları Audi Q2'ye güçlü bir görünüm kazandırır. Jant tasarımları ve gövde renkleri ile birlikte Advanced ve S line donanımlar, her Audi Q2'ye tamamen kendine has kişisel bir görünüm sunar.

Audi virtual cockpit in an Audi Q2

Yeni bağlantıları keşfedin. Her gün.

Audi sanal kokpit ilgili bilgileri esnek şekilde gerektiği gibi görüntüleyen yenilikçi, bütünüyle dijital bir gösterge panelidir. 12.3 inç'lik ekran yüksek çözünürlüğe sahiptir. Ekran, hızı, motor hızını, haritaları, Audi connect hizmetlerini³, radyo ve medya bilgilerini ve bunun yanı sıra daha pek çok şeyi gösterecek şekilde sürücünün ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Eğlenceli sürüş

Audi Q2, güçlü sürüşü ve yenilikçi teknolojileri sayesinde direksiyon başında olağanüstü eğlenceyi garanti eder: Standart olarak sunulan yenilikçi direksiyon, direksiyon açısına ve hıza bağlı direksiyon yardımını temel alan değişken direksiyon oranı sayesinde etkileyici sürüş özellikleri sunar. Adaptif amortisörlere sahip süspansiyon, elektronik amortisör kontrolü sayesinde farklı sürüş durumlarına uyum sağlar.

Audi Q2 sürüş
Topview Audi Q2

Daha fazla güvenlik ve sürüş kolaylığı için

Adaptif sürüş asistanı² ilk kez yeni Audi Q2 için bir opsiyon olarak mevcuttur. Bu özellik, aktif şerit yardımcısı ile uyarlanabilir hız sabitleme sisteminin işlevselliğini birleştirmektedir. Sürücünün hızlanmasına, fren yapmasına, hızını korumasına ve şerit içinde kalmasına yardımcı olur.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre yeni bir Audi Q2 yaratmak için farklı gövde rengi seçenekleri ve jantları kombine edin.
N6N6_U47_Pyramid_AU32x_Q2_001_03.jpg
Turbo mavi Turbo mavi
Metalik Tango kırmızı Metalik Tango kırmızı
Sedefli Daytona gri Sedefli Daytona gri
Metalik Elma yeşili Metalik Elma yeşili
Ibis beyazı Ibis beyazı
17" alaşımlı 5 V-kol tasarımlı jantlar 17" alaşımlı 5 V-kol tasarımlı jantlar
17" alaşımlı 5-kol yıldız tasarımlı jantlar 17" alaşımlı 5-kol yıldız tasarımlı jantlar
18" alaşımlı 5-kol Y-tasarımlı jantlar 18" alaşımlı 5-kol Y-tasarımlı jantlar
19" alaşımlı 5-çift-kollu kenar tasarımlı, mat titanyum gri, parlak Audi Sport jantlar 19" alaşımlı 5-çift-kollu kenar tasarımlı, mat titanyum gri, parlak Audi Sport jantlar
19" alaşımlı 5-kol trapezoid tasarımlı, mat titanyum gri , parlak Audi Sport jantlar 19" alaşımlı 5-kol trapezoid tasarımlı, mat titanyum gri , parlak Audi Sport jantlar

Kişiye özel ve sportif

Opsiyonel ortam aydınlatma artı paketi Audi Q2'deki renk şemasını tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlar. LED teknolojisine sahip yansımasız aydınlatma, özellikle uyumlu ve tek tip bir ışık oluşturur. Siyah Fine Napa deri spor koltuklar ile S line iç görünümüne sahip aracın iç kısmı etkileyici ve tutarlı biçimde sportifliğe odaklanmıştır.

Not: Bu ortam aydınlatması animasyonu ile Audi Q2’nin özel bir atmosfere sahip iç mekanını deneyimleyin.

Audi Q2 kokpit görünümü
Audi Q2 with sport seats

Spor koltuklar, kontrast kaya grisi dikişlere sahip ön kısım ve sırtlıklardaki S-kabartması sportif karakteri vurgular.

İç kısmına göz atın

Pratik ve ferah

Bagaj bölmesi 405 litredir, arka koltukların sırt kısımları katlandığında 1.050 litreye kadar genişler. Audi talep üzerine depolama ve bagaj bölmesi paketi ve elektrikle açılıp kapanan bir bagaj kapağı sunacaktır.

Not: Bu arka koltuk animasyonu ile Audi Q2'nin geniş depolama alanını deneyimleyin.

Seats animation Audi Q2
Audi Q2 - Audi exclusive

Audi exclusive

Kişiliğinizle uyumlu bireysel bir araç: Audi exclusive⁴ yeni Audi Q2 için geniş bir yelpazede konfigürasyon opsiyonları, örneğin Audi exclusive⁴'e özel sedef görünümlü kum beji veya sedef görünümlü merlin boya kaplaması sunar.

Şimdi keşfedin

Audi Q2'ye bir kez daha göz atın

Audi Q2'nin çok yönlü görünümü
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
4
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.