Q2 > Q2 > Audi Türkiye

Q2

#untaggable

1400x438_Q2_befirst.jpg

Dynamic 30 TDI S tronic *
0,00 EUR

 • Temel fiyat
  0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
  0,00 EUR
 • Fiyat
  0,00 EUR

Gerçek bir karakter. Audi Q2.

Audi Q2 sahneye çıkıyor - keskin kenarlı ve şehirli, eşsiz bir karaktere ve tamamen yeni geometrik tasarıma sahip. Donanımı, geride arzu edecek bir şey bırakmıyor ve önceleri sadece lüks sınıfa özgü olan özellikleri içeriyor. Ya bağlanabilirlik? Audi akıllı telefon arayüzü ve en yeni nesil bilgi eğlence ve ses sistemleri ile örnek teşkil ediyor.

Görseller ve videolar

Araç oluşturmaya başlamadan önce bilgi alın ve bütünüyle kişiselleştirilmiş modeliniz için bazı değerli öneriler alın. Tüm görselleri tek veya toplu olarak indirebilirsiniz.

Şimdi inceleyin
Audi Q2 ile #iskandinavya'da keşif.

Audi Q2, daha fazla esneklik ve bireysellik adına renklerle ve tasarım ögeleriyle oynamayı sever. C sütunu kanadı kontrast renktedir ve beş farklı tonda alınabilir. Bu seçenek, örneğin yeni sunulan Kuantim Grisi renk seçeneğinin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

Daha fazlasını keşfedin
Audi Q2'nin LED farları

Yenilikçi tasarımı keşfedin ve çok yönlü işlevleri izleyin.

00:00 | 00:00
Audi Q2 illustrated

İster büyük şehirdeki gündelik yaşamda ister sapa yollardaki maceralar için kullanılsın - Audi Q2 her açıdan mükemmel bir araçtır. Audi'nin yeni SUV modeline yönelik daha fazla görsele ve tamamlayıcı ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin
 • 563x317_16-9_Screen-shot.jpg
  En yeni konfigürasyonlar

  Audi'nizi ararken diğer kullanıcıların seçtiği konfigürasyonlara bakarak ilham alın.

  Şimdi inceleyin
 • 563x317_AQ2_Technology_selection_Multipic.jpg
  Teknoloji seçimi ve ses paketi

  Gelişmiş teknoloji ve etkileyici bir sesle yönünüzü belirleyin. Yeni Audi Q2 için sunulan teknoloji seçkisi ve ses paketi, tamamlayıcı özellikleri birleştiriyor.

  Daha fazlası